Wpadka w Klanie - grafik płakał... i słusznie. Twórcy nie dopilnowali szczegółów

2020-09-22 16:45 kg
Wpadka w Klanie
Autor: wykop.pl/streamable.com

Wpadki zdarzają się każdemu - nawet twórcom najpopularniejszych produkcji na świecie, ale na szczęście nie wszystkie zostają wyłapane przez widzów. Okazuje się, że Klan, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 1997 roku, może się pochwalić wyjątkowo spostrzegawczymi fanami. To nie pierwszy raz, kiedy zauważyli błąd twórców produkcji. Ostatnio do serialu TVP wkradła się technologiczna wpadka. O co chodzi?

Wpadka w Klanie - grafik płakał... i słusznie. Twórcy nie dopilnowali szczegółów. Klan to serial ukazujący losy trzypokoleniowej rodziny Lubiczów, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 1997 roku. Przez te wszystkie lata widzowie mieli okazję obejrzeć ponad 3600 odcinków, w których nie brakowało wzruszeń, romantycznych uniesień, zdrad, intryg oraz… wpadek. Ostatnio widzowie wyłapali kolejną. Sprawdźcie szczegóły.

Wpadka w Klanie - twórcy nie dopilnowali szczegółów

To nie pierwszy raz, kiedy o Klanie jest głośno. Ostatnio w jednym z odcinków widzowie zauważyli zdumiewającą wpadkę, w którą aż ciężko uwierzyć! W jednej ze scen serialowy Janek siedzi załamany przed komputerem, ponieważ nie może poradzić sobie z błędem transferu danych, który się pojawił. Chwilę później błąd ten zostaje zaprezentowany na monitorze komputera i właśnie w tym momencie widoczna jest wpadka twórców serialu.

Błąd, który mogli podziwiać widzowie to grafika .jpg, uruchomiona w przeglądarce zdjęć Windows 10. Najwidoczniej aktorzy odgrywający scenę, zapomnieli otworzyć grafikę na pełnym ekranie. Widać bardzo dobrze, że przygotowana grafika miała zasłonić interfejs systemu Windows - grafik zastąpił popularne ikony oraz pasek zadań zupełnie nowymi. Zobaczcie sami:

Źródło wideo: streamable.com

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE