Rolnik szuka żony 7 - Monika. Kandydatka do serca Maćka wystąpiła już w show TVP?

2020-09-22 14:17 kg
Rolnik szuka żony
Autor: materiały TVP

W niedzielę, 13 września 2020 roku na antenie Telewizji Polskiej wyemitowany został pierwszy odcinek siódmej edycji programu Rolnik szuka żony. To właśnie wtedy widzowie poznali nietuzinkowych uczestników – Józefa, Dawida, Pawła, Maćka oraz Magdalenę, którzy poszukują drugiej połówki. W drugim odcinku edycji odbyły się spotkania, podczas których rolnicy i rolniczka poznali autorów wybranych listów. Wśród kandydatek do serca Maćka pojawiła się Monika ze Złotowa, którą widzowie kojarzą z poprzedniej edycji show.

Rolnik szuka żony 7 - Monika. Kandydatka do serca Maćka wystąpiła już w show TVP? We wrześniu wystartowała siódma edycja programu Rolnik szuka żony. Wśród uczestników show znalazł się między innymi Maciej. Mężczyzna ma 31 lat i kończy doktorat z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Jest bardzo kontaktowy i otwarty, a przyszła partnerka musi urzec go dobrocią, inteligencją oraz spontanicznością. W programie o serce Maćka walczyć będzie między innymi Monika. Czy kobieta wystąpiła już w programie TVP?

Rolnik szuka żony 7 - Monika

W drugim odcinku siódmej edycji programu Rolnik szuka żony uczestnicy odbyli pierwsze spotkania z autorami listów. Rolnicy i rolniczka mieli oczywiście swoich faworytów, na których czekali z niecierpliwością. Maciek najbardziej cieszył się na spotkanie z Moniką ze Złotowa. To nauczycielka matematyki i chemii, która w wolnych chwilach uwielbia jeździć na rowerze oraz biegać. Jej hobby to fotografia, ćwiczenia na siłowni oraz szydełkowanie.

Widzom programu Monika od razu wydała się znajoma. Według nich kobieta do złudzenia przypomina koleżankę Seweryna z szóstej edycji programu. Jako dowód wrzucili zdjęcie z poprzedniej edycji. Czy rzeczywiście to ta sama osoba? Sprawdźcie sami:

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE