Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy - harmonogram emisji. Kiedy oglądać nowe odcinki?

2022-08-19 14:55 Leon Pietrzak
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy
Autor: Prime Video/Ferrari Press/East News

Kultowa seria powraca! "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" już z początkiem września 2022 zadebiutuje w serwisie Amazona. Kiedy będzie można oglądać odcinki w Polsce? O której godzinie będą premiery? Te informacje na pewno przydadzą się wszystkim widzom, którzy zamierzają zapoznać się z głośnie nadchodzącym tytułem.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy to serial, którego już nie mogą się doczekać wszyscy fani kultowej serii. Tytuł zapowiada się ciekawie i doskonale widać, że nie oszczędzano na produkcji. Tylko pytanie brzmi, czy nowa historia ponownie zauroczy widzów i będziemy mieli kolejny hit? A może będzie zupełnie odwrotnie i doświadczymy totalnej katastrofy? Trudno wybiegać w przyszłość, ale warto podejść do serialu bezpiecznie - czyli bez większych oczekiwań. Akcja rozegra się tysiące lat przed tym, co widzieliśmy w pierwowzorze. Po raz pierwszy zobaczymy na ekranie legendy osławionej historii Drugiej Ery Śródziemia. Przeniesiemy się w epokę, w której powstały wielkie moce, królestwa rosły do ​​chwały i popadały w ruinę, wątpliwi bohaterowie byli poddawani próbom, a największy złoczyńca, jaki kiedykolwiek wyszedł spod pióra Tolkiena, groził, że pokryje świat ciemnością.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" na widowiskowych zdjęciach. Szykuje się serial roku?

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy - kiedy odcinki? [HARMONOGRAM]

Amazon Prime Video zrezygnował z publikacji wszystkich odcinków jednocześnie. Od jakiegoś czasu większość epizodów pojawia się tylko raz na tydzień. W przypadku "Władcy Pierścieni" wyjątkiem będzie tylko pierwszy dzień, bo pojawią się wtedy aż dwa odcinki. Później przyjdzie nam czekać na każdy kolejny siedem dni. Sprawdziliśmy, o której godzinie odbędzie się emisja w Polsce. W naszej strefie czasowej tytuł będzie pojawiał się wczesnym piątkowym rankiem. Tak prezentuje się dokładna rozpiska pierwszych ośmiu odcinków:

  • odcinki 1 i 2 – 2 września, godz. 03:00
  • odcinek 3 – 9 września, godz. 06:00
  • odcinek 4 – 16 września, godz. 06:00
  • odcinek 5 – 23 września, godz. 06:00
  • odcinek 6 – 30 września, godz. 06:00
  • odcinek 7 – 7 października, godz. 06:00
  • odcinek 8 – 14 października, godz. 06:00
Sonda
Co sądzisz o zwiastunie serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy"?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE