Wiktoria Gąsiewska - wzrost, wiek, rodzice, brat, chłopak, waga, zarobki, Instagram

2021-08-28 21:27 Ewelina Kulasza
Wiktoria Gąsiewska
Autor: Kamil Piklikiewicz/East News

Kim jest Wiktoria Gąsiewska? To oczywiście jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Wiktoria ma na swoim koncie role w takich produkcjach jak: Rodzinka.pl, Przyjaciółki, Pierwsza miłość i nie tylko. W dodatku jest niesamowicie popularna w mediach społecznościowych, a nawet sprawdzała się w roli prowadzącej różne wydarzenia. Co musicie o niej wiedzieć? Poznajcie ją bliżej.

Spis treści

  1. Wiktoria Gąsiewska - wiek
  2. Wiktoria Gąsiewska - wzrost
  3. Wiktoria Gąsiewska - rodzice
  4. Wiktoria Gąsiewska - brat
  5. Wiktoria Gąsiewska - chłopak
  6. Wiktoria Gąsiewska - waga
  7. Wiktoria Gąsiewska - zarobki
  8. Wiktoria Gąsiewska - Instagram

Wiktoria Gąsiewska - wzrost, wiek, rodzice, brat, chłopak, waga, zarobki, Instagram. Takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Wiktoria Gąsiewska to aktorka młodego pokolenia, która zdobyła rozgłos i rozpoznawalność, grając Agatę w serialu TVP2 Rodzinka.pl. Widzowie mogą kojarzyć ją również z innych produkcji, jak na przykład Przyjaciółki, Pierwsza miłość, Dywizjon 3030. Historia prawdziwa, Barwy szczęścia, Futro z misia, W lesie dziś nie zaśnie nikt, a nawet z zabawnego serialu Polsatu - Kowalscy kontra Kowalscy. Co ciekawe oprócz ról w serialach i filmach, Wiktoria ma na swoim koncie występy w programach rozrywkowych. Widzowie przed telewizorami mieli okazję podziwiać jej taneczne umiejętności w programie Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, gdzie wystąpiła w parze z Oskarem Dziedzic. Następnie wystąpiła w show Dance Dance Dance ze swoim chłopakiem Adamem Zdrójkowskim i nie mogło być inaczej, para zajęła pierwsze miejsce! Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Wiktoria Gąsiewska - wiek

Ile lat ma Wiktoria Gąsiewska? Aktorka urodziła się 11 marca 1999 roku w Warszawie, czyli w 2021 roku świętowała swoje 22. urodziny.

Wiktoria Gąsiewska - wzrost

Jakiego wzrostu jest Wiktoria Gąsiewska? Aktorka mierzy około 165 cm wzrostu.

Wiktoria Gąsiewska - rodzice

Kim są rodzice Wiktorii Gąsiewskiej? To zastanawia wiele osób, jednak o rodzicach aktorki wiemy niewiele. Nie są oni związani z mediami, więc nie wiemy też czym zajmują się na co dzień.

Wiktoria Gąsiewska - brat

Czy Wiktoria Gąsiewska ma rodzeństwo? Tak, aktorka ma trójkę rodzeństwa - starszego brata Mateusza, młodszą siostrę Nicolę oraz młodszego brata Oskara. 

Wiktoria Gąsiewska - chłopak

Czy Wiktoria Gąsiewska ma chłopaka? Serce aktorki jest już od dawna zajęte! Od kwietnia 2017 roku, jest w związku z aktorem Adamem Zdrójkowskim.

Wiktoria Gąsiewska - waga

Ile waży Wiktoria Gąsiewska? Aktorka może pochwalić się zgrabną figurą i z pewnością waży około 50 kg.

Wiktoria Gąsiewska - zarobki

Ile zarabia Wiktoria Gąsiewska? Dokładne zarobki gwiazdy nie są znane, jednak w sieci krążą informację, że na przykład za bycie gwiazdą firmy L’Oreal, dostała 200 tys. zł. Należy pamiętać jeszcze, że gra ona w filmach, serialach i nie tylko! Gąsiewska bez dwóch zdań, może poszczycić się naprawdę wysokimi zarobkami.

Wiktoria Gąsiewska - Instagram

Wiktoria Gąsiewska jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu wpisując w lupkę jej imię i nazwisko lub nick @wiktoria_gasiewska. Gwiazdę obserwuje już ponad milion osób!

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE