Wiktoria Gąsiewska najseksowniejszą aktorką? Zachwyca urodą od najmłodszych lat!

2021-02-23 13:53 kg
Wiktoria Gąsiewska
Autor: wbf

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda ma na koncie role w takich produkcjach jak: Rodzinka.pl, W lesie dziś nie zaśnie nikt, Futro z misia, Dywizjon 3030. Historia prawdziwa, Przyjaciółki, Lejdis, Katyń, Barwy szczęścia czy też Jasminum. Gąsiewska to nie tylko utalentowana aktorka, ale również przepiękna kobieta, która zachwyca urodą od najmłodszych lat.

Wiktoria Gąsiewska to młoda aktorka, która największą rozpoznawalność zdobyła rolą Agaty w serialu Rodzinka.pl. Gwiazda oprócz ról w serialach i filmach ma również na koncie występy w programach rozrywkowych. Widzowie mieli okazję podziwiać jej taneczne umiejętności w programach Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami oraz Dance Dance Dance, a także wokalny talent w Szansie na sukces, w której wystąpiła z bratem, Mateuszem Gąsiewskim. 

Hotel Paradise 3 - zwiastun i dni emisji reality show

Wiktoria Gąsiewska najseksowniejszą polską aktorką?

Wiktoria Gąsiewska ma ogromną rzeszę fanów, z którymi pozostaje w stałym kontakcie poprzez media społecznościowe. Na swój Instagram wrzuca mnóstwo zdjęć, zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Ostatnio opublikowała fotkę z dzieciństwa, która zupełnie rozczuliła jej fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których wychwalali jej urodę oraz urok osobisty.

słodziak ❤️

Od zawsze śliczna ❤️🙌

Ale słodko 😍😍

Trzeba przyznać, że Wiktoria z roku na rok jest coraz piękniejsza. Widać też, że na oczach swoich fanów dojrzewa i staje się pewną siebie kobietą. Na jej Instagramie nie brakuje odważnych i seksownych zdjęć, które udowadniają, że Gąsiewska jest świadoma swojej urody oraz perfekcyjnej figury.

NAJNOWSZE