Wiersz Brzechwy zaskoczył uczestniczkę Milionerów. Pierwsze pytanie było dla niej problematyczne

i

Autor: Akpa

Milionerzy

Wiersz Brzechwy zaskoczył uczestniczkę Milionerów. Pierwsze pytanie było dla niej problematyczne

2023-09-20 12:06

W najnowszym odcinku Milionerów wzięła udział pani Magdalena, której problem przysporzyło już pierwsze pytanie. Dotyczyło ono twórczości Jana Brzechwy. Nie miała innego wyjścia, musiała skorzystać z jednego z kół ratunkowych. Udało jej się odpowiedzieć poprawnie? Jak brzmiało trudne pytanie? Wyjaśniamy!

Najnowszy sezon Milionerów mocno zaskakuje pytaniami. Zdecydowanie znacznej części nie można zakwalifikować do łatwych zagadnień! Niekiedy już na pierwszym można się mocno wyłożyć. Przekonała się o tym jedna z uczestniczek - pani Magdalena, prawniczka. Gdy tylko usłyszała je od Huberta Urbańskiego, okazało się dla niej naprawdę kłopotliwe. Wobec tego była zmuszona, aby skorzystać z koła ratunkowego. To właśnie wiersz Jana Brzechwy przysporzył jej tylu problemów. Trzeba przyznać, że wielu również nie potrafiłoby udzielić poprawnej odpowiedzi. Jak poradziła sobie graczka? Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: To pytanie wprawiło uczestniczkę Milionerów w kłopoty. Znasz znaczenie tego słowa?

Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17

Milionerzy - wiersz Brzechwy

Pani Magdalena z 656. odcinka nie miała łatwego początku. Uczestniczka już na wstępie usłyszała pytanie, które okazało się dla niej naprawdę trudne, a mianowicie - "Staś Pytalski z wiersza Jana Brzechwy zastanawiał się: Na co łysym potrzebna łysina? Kto...". Choć już na początku wiedziała, że nie zna poprawnej odpowiedzi, postanowiła przeanalizować wszystkie warianty. Wciąż nie miała pojęcia, wobec czego wspomogła się kołem ratunkowym. Publiczność pomogła jej dostać się do kolejnego etapu!

ZOBACZ TAKŻE: Niespodziewana wpadka w "Milionerach". Nie mógł tego powiedzieć!

Sonda
Niespodziewana wpadka w "Milionerach". Nie mógł tego powiedzieć!

Wiersz Brzechwy w Milionerach - odpowiedź

Pomoc publiczności sprawiła, iż pani Magdalena z Warszawy mogła przejść do kolejnego etapu. Znaczna większość zebranych na sali wskazała na jedną odpowiedź - B. indykom guziki zapina?". Finalnie okazało się, że mieli rację, a uczestniczka mogła grać dalej!

QUIZ. W jakim programie musisz wziąć udział? Przekonaj się, o jaką nagrodę zawalczysz!

Pytanie 1 z 10
Jakie jest Twoje nastawienie do tłumów?