M jak miłość

Wielkie zmiany w "M jak miłość". Ci bohaterowi nie pojawią się w nowych odcinkach

2024-05-28 16:10

Powoli zbliża się sezon wakacyjny, a wraz z nim zakończy się także emisja wielu popularnych seriali. Ostatni odcinek "M jak miłość" Telewizja Polska wyemitowała w ubiegły wtorek, 21 maja. Okazuje się, że po wakacyjnej przerwie z obsady serialu zniknie kilku lubianych bohaterów. Kogo nie zobaczymy w nowych odcinkach?

"M jak miłość" to zdecydowanie najpopularniejszy serial, który w swojej ofercie ma Telewizja Polska. Widzowie pokochali przygody rodu Mostowiaków niemalże od pierwszego odcinka, który na antenie telewizyjnej Dwójki wyemitowano 4 listopada 2000 roku. Mimo wielu obaw telewidzów, czy ich ulubiony serial powróci w jesiennej ramówce publicznego nadawcy, wszystko wskazuje na to, że po wakacjach znów będą mogli śledzić losy bohaterów. Realizatorzy szykują jednak pewne zmiany w obsadzie i na ekranach zabraknie kilku postaci, których perypetie do tej pory emocjonowały telewidzów. Kogo zabraknie w najnowszych odcinkach "M jak miłość"?

M jak miłość po wakacjach ZWIASTUN. Dorota umrze na raka? Zaginięcie Marcina i rozpacz Kamy po straci ukochanego

Zmiany w "M jak miłość". Tych bohaterów nie zobaczymy w nowych odcinkach

Jak podaje Super Express w odcinkach, które na antenie TVP2 zostaną wyemitowane po wakacyjnej przerwie, z pewnością zabraknie Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth), która była współwłaścicielką przychodni doktora Artura Rogowskiego i sporo namieszała w życiu mieszkańców Grabiny. Wraz z nią zniknie także jej syn Wojtek (Aleksander Szeląg), który był chłopakiem Basi - córki właściciela przychodni. Kalinowska sprzedała udziały w przychodni i tym samym na zawsze znika z życia Mostowiaków. Najprawdopodobniej nie zobaczymy również Łukasza Wojciechowskiego i jego partnerki Patrycji. Łukasz i Patrycja wraz z synem Jasiem postanowili wyjechać do Włoch, gdzie mężczyzna będzie pracował jako rehabilitant w klubie piłkarskim. Na zagraniczne wojaże wyruszył także syn Magdy Budzyńskiej (Anna Mucha) - Maciek, który podjął studia w Londynie. Po wakacjach do serialu nie wróci także córka Marka Mostowiaka - Ula. Po rozwodzie z Bartkiem zabrała córkę Kalinkę i wiedzie życie w sekcie w Australii.

Po wakacjach w Grabinie nie pojawią się także sąsiedzi Rogowskich i Mostowiaków - Maja i Daniel, ponieważ przeprowadzili się na Mazury.