M jak miłość

Szykuje się wielki powrót do "M jak miłość"! Adriana Kalska znów na planie serialu

2024-05-15 21:00

Choć niebawem czeka nas wakacyjna przerwa, to prace nad nowymi odcinkami "M jak miłość" trwają w najlepsze. Widzowie byli zaniepokojeni faktem, że na ekranie coraz rzadziej pojawia się serialowa Iza. Przewidywali, że może to świadczyć o tym, że niebawem całkowicie zniknie z produkcji. Wszelkie wątpliwości rozwiała jednak wcielająca się w Izę Adriana Kalska, która na swoim Instagramie dodała właśnie nowe zdjęcie z planu.

Adriana Kalska grała wcześniej w kilku popularnych produkcjach. Na małym ekranie mogliśmy ją oglądać między innymi w "Na dobre i na złe", "Ojcu Mateuszu", "Hotelu 52", "Komisarzu Alexie" czy "Prawo Agaty". Jednak prawdziwą rozpoznawalność przyniosła jej rola Izy Chodakowskiej, w którą od 2015 roku wciela się w hitowym serialu Telewizji Polskiej "M jak miłość".

M jak miłość. Adriana Kalska walczy o sympatię fanów. Po tym co Iza zrobiła Marcinowi straci ostatnią szansę?

Widzowie od razu pokochali małżeństwo Chodakowskich, a kiedy okazało się, że Kalską i wcielającego się w rolę Marcina Mikołaja Roznerskiego połączyło uczucie także poza planem, nie posiadali się z radości. Niestety, ku ich rozpaczy zarówno związek serialowych Chodakowskich, jak i Kalskeij i Roznerskiego nie przetrwały próby czasu.

Iza jednak nie zniknie z "M jak miłość". Adriana Kalska dodała zdjęcie z planu

Najwierniejsi fani "M jak miłość" zauważyli, że ostatnio postać Izy zeszła nieco na drugi plan i znacznie rzadziej pojawia się na ekranie. Niektórzy zaczęli nawet podejrzewać, że po wakacyjnej przerwie już jej nie zobaczą, a realizatorzy zapewne chcą uśmiercić jej postać. Ostatni post Adriany Kalskiej na Instagramie jednak uspokoił fanów serialowej Izy i Adriany. Wszystko wskazuje na to, że jej postać jesienią powróci w "M jak miłość".

Czy Chodakowscy dojdą do porozumienia i znów do siebie wrócą? O tym przekonamy się już po wakacyjnej przerwie.Cieszycie się, że Adriana Kalska zostaje w serialu?

Listen on Spreaker.