Wiedźmin 3 - kiedy premiera nowych odcinków na Netfliksie?

i

Autor: Susan Allnutt/ Netflix Wiedźmin 3 - kiedy premiera nowych odcinków na Netfliksie?

"Wiedźmin 3" z przybliżoną datą premiery! Kiedy Geralt z Rivii powróci na łono Netfliksa?

2022-09-25 22:32

"Wiedźmin 3" to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier Netfliksa. Kiedy nowe odcinki zadebiutują na platformie? Nie mamy dobrych wieści.

"Wiedźmin" powraca z kolejną dawką mrocznych przygód. Kiedy zobaczymy nowe odcinki jednego z najpopularniejszych seriali Netfliksa? Niestety przybliżona data premiery zapowiada znacznie późniejszy debiut, niż zakładaliśmy.

Wiedźmin 3 - kiedy premiera nowych odcinków na Netfliksie?

Jeśli sądziliście, że Netflix utrzyma tradycję wypuszczania nowych odcinków "Wiedźmina" tuż przed świętami, to byliście w błędzie. Podczas TUDUM ogłoszono, że 3. sezon opowieści o Geralcie z Rivii powróci na naszej ekrany dopiero... latem 2023 roku. Są jednak dobre wieści - na osłodę oczekiwania już 25 grudnia 2022 roku otrzymamy pierwszy serialowy spin-off "Wiedźmina" zatytułowany "Wiedźmin: Rodowód krwi". Produkcja skupi się na dawno zapomnianej historii osadzonej w świecie elfów, która wydarzyła się 1200 lat przed akcją głównego serialu. Poznamy historię grupy wygnańców stających do walki z niezwyciężoną potęgą, która odebrała im wszystko. W wyniku ich pomsty powstaje prawzór wiedźminów. Wszystko to dzieje się podczas koniunkcji sfer — zdarzenia, które połączyło świat potworów, ludzi i elfów w jedną całość.

PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1