Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 11" pod ostrzałem widzów. Jedna z uczestniczek ma "mocną psychikę"

2024-04-04 16:31

Przed widzami kolejna, 11. edycja "Rolnik szuka żony". W Wielkanoc 2024 zostały przedstawione wizytówki uczestników najnowszej edycji. O miłość powalczy 9. kandydatów: Wiktoria, Agata, Beata, Paweł, Sebastian, Dominik, Rafał, Christoph i Marcin. Fani programu są jednak podzieleni, a na uczestników wylała się fala hejtu. O co dokładnie chodzi?

Najnowsza, 11. edycja "Rolnik szuka żony" należy do wyjątkowych, ponieważ swojej miłości będą szukać aż 3 kobiety. Produkcja odsłoniła pierwsze karty, by widzowie mogli poznać sylwetki nowych uczestników. Odcinek został wyemitowany 31 marca. O miłość powalczy: Wiktoria, Beata, Agata, Paweł, Dominik, Rafał, Christoph, Marcin i Sebastian. Okazuje się, że widzowie są nastawieni dosyć sceptycznie, a swój głos zabrała nawet Elżbieta z "Rolnik szuka żony 8".

Skandale i afery w "Rolnik szuka żony". Widzowie przeżyli szok!

Fani "Rolnik szuka żony 11" są bezlitośni

Po emisji zerowego odcinka, w którym zostały odsłonięte sylwetki uczestników, wylała się pokaźna fala hejtu. Widzowie nie są przekonani, co do wiarygodności programu. Sporo oberwało się 23-letniej rolniczce, która znana jest już z platformy TikTok oraz YouTube. Widzowie zarzucają jej, że przyszła do programu jedynie po rozgłos i sławę. Do przykrych słów, które zostały wymierzone w uczestników 11. edycji "Rolnik szuka żony", odniosła się Elżbieta Czabator z 8. sezonu programu. Elżbieta Czabator bacznie przyjrzała się całej sytuacji i odniosła się do niej na swoim Instagramie. "Kochani, bardzo mi się nie podoba hejt na nowych uczestników przyszłej edycji „Rolnik szuka żony”. Sama przeszłam przez ogromny hejt, uczestnicząc w tym programie. Ja mam mocną psychikę i poradziłam sobie z tym, ale znam ludzi, którzy zamknęli się w swoim świecie i unikają ludzi, znam też takich, którzy wpadli w depresję. W dzisiejszych czasach nie potrzeba karabinu, żeby zabić człowieka." - podsumowała w ostrych słowach uczestniczka show. Elżbieta dała się zapamiętać fanom z niezbyt spokojnego finału "Rolnik szuka żony 8". To tam doszło do starcia między nią a Markiem. Wszystko wskazuje na to, że była uczestniczka rolniczego show, podzieliła się z fanami swoimi odczuciami i opinią po to, by skłonić ludzi do refleksji. Nie wszyscy przecież mają tak "mocną psychikę" jak ona.

„Rolnik szuka żony” 2024 – uczestnicy. To oni powalczą o miłość w programie

Widzowie oburzeni po prezentacji kandydatów do "Rolnik szuka żony". W 11. edycji zobaczymy... znaną influencerkę