Weronika Kaniewska - wiek, wzrost, Top Model, wymiary, waga, chłopak, Instagram, YouTube

Weronika Kaniewska
Autor: Screen z YT: 19-latka zdobyła ZŁOTY BILET do "Top Model"! Ma szansę wygrać program? / TVN Fashion

Weronika Kaniewska - kim jest uczestniczka najnowszej edycji Top Model, która zaszła do samego finału? Już na EskaCINEMA.pl zebraliśmy same najważniejsze, a tym samym najciekawsze informacje o Weronice, które musi znać każdy jej wierni fan. Więcej o modelce przeczytacie poniżej!

Spis treści

  1. Weronika Kaniewska - wiek
  2. Weronika Kaniewska - wzrost 
  3. Weronika Kaniewska - Top Model
  4. Weronika Kaniewska - wymiary
  5. Weronika Kaniewska - waga
  6. Weronika Kaniewska - chłopak
  7. Weronika Kaniewska - Instagram
  8. Weronika Kaniewska - YouTube 

Weronika Kaniewska - wiek, wzrost, Top Model, wymiary, waga, chłopak, Instagram, YouTube! Kim jest uczestniczka, która zachwyciła swoim wyglądem i osobowością już od samego początku najnowszej edycji Top Model? To już 9. edycja rozrywkowego show, które jest miejscem dla wszystkich osób o oryginalnym i charakterystycznym wyglądzie. W najnowszym formacie Top Model pięknych twarzy nie brakuje. Jedną z modelek, przy której trudno przejść obojętnie jest między innymi Weronika Kaniewska, która dostała się do etapu finałowego. Dziewczyna zachwyciła jury już do samego początku na etapie castingów, na którym została nagrodzona złotym biletem. To właśnie dzięki niemu uczestniczka z automatu trafiła do domu modeli. Kim jest Weronika Kaniewska i co o niej wiemy? Już na EskaCINEMA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje o uczestniczce, które trzeba znać! Czy Weronika ma chłopaka i jak zaczęła się jej kariera w modelingu? To i jeszcze więcej znajdziecie poniżej! 

Weronika Kaniewska - wiek

Weronika Kaniewska ma 19 lat. Modelka pochodzi i mieszka w Bydgoszczy. 

Weronika Kaniewska - wzrost 

Modelka mierzy około 178 cm. wzrostu, a więc jest bardzo wysoka, co w jej zawodzie jest ogromnym plusem.

Weronika Kaniewska - Top Model

Weronika Kaniewska spróbowała swoich sił w popularnym programie Top Model w 9. edycji. Uczestniczka zaszła bardzo daleko i obecnie trafiła do finału programu, który będzie emitowany już w środę, 25 listopada 2020 roku o godzinie 21:30 na TVN. 

Weronika Kaniewska - wymiary

Weronika Kaniewska, jak na modelkę przystało jest bardzo szczupła. Jej wymiary to: 85, 64 oraz 93 cm.

Weronika Kaniewska - waga

Modelka nie może pozwolić sobie na dodatkowe kilogramy, jednak nie zdradza w sieci swojej dokładniej wagi. Po sylwetce widać jednak, że jest bardzo zgrabna i filigranowa.

Weronika Kaniewska - chłopak

Choć Weronika Kaniewska nie mówi publicznie o swoim związku nie oznacza to, że w nim nie jest. Z jej profilu na Instagramie można jasno wywnioskować, że jej ukochanym jest Filip Lewicki.

Weronika Kaniewska - Instagram

Weronika Kaniewska uwielbia media społecznościowe. Na Instagramie jest bardzo aktywna, a jej profil składa się z niespełna 200 tysięcy obserwatorów. 

Weronika Kaniewska - YouTube 

Weronika Kaniewska nie posiada własnego kanału w serwisie YouTube, jednak na platformie znajduje się całkiem sporo filmików z jej udziałem. Poniżej między innymi możecie ujrzeć fragment z castingu do Top Model. 

NAJNOWSZE