Mikołaj Śmieszek - wiek, wzrost, Top Model, dziewczyna, piłkarz, Instagram, YouTube

Mikołaj Śmieszek
Autor: Screen z YT: Mikołaj Śmieszek wziął udział w Q&A: "Are you lost Baby Girl?" [Top Model]

Mikołaj Śmieszek - kim jest uczestnik najnowszej edycji Top Model i co warto o nim wiedzieć? Już na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was zestaw najważniejszych, a tym samym najciekawszych informacji o Mikołaju, które pozwolą wam go bliżej poznać. Czy ma dziewczynę i uwielbia media społecznościowe? To i jeszcze więcej o modelu znajdziecie poniżej!

Spis treści

  1. Mikołaj Śmieszek - wiek
  2. Mikołaj Śmieszek - wzrost
  3. Mikołaj Śmieszek - Top Model
  4. Mikołaj Śmieszek - Wisła Kraków 
  5. Mikołaj Śmieszek - dziewczyna
  6. Mikołaj Śmieszek - piłkarz
  7. Mikołaj Śmieszek - Instagram
  8. Mikołaj Śmieszek - YouTube

Najnowsza edycja programu Top Model trwa w najlepsze, a finał show zbliża się wielkimi krokami. Wśród finalistów 9. edycji Top Model znalazł się między innymi Mikołaj Śmieszek, który dzięki udziałowi w telewizji zyskał całą masę wiernych fanów i jeszcze więcej fanek, które pokochały go za wygląd i oryginalność. Kim jest Mikołaj Śmieszek i co o nim wiemy? Jako, że model z odcinka na odcinek daje z siebie coraz więcej postanowiliśmy stworzyć o nim artykuł w pigułce i przedstawić wam o tym uczestniku najciekawsze i najważniejsze informacje, które musi wiedzieć każdy jego fan. Okazuje się, że Mikołaj poza modelingiem ma wiele pasji nie związanych z obecną pracą. Jest młody, rezolutny i pełen interesujących marzeń. Spróbowanie swoich sił w modelingu było dla Mikołaja śmieszka strzałem w dziesiątkę, ponieważ całe jury z Top Model było pod wrażeniem jego wysportowanej sylwetki i oryginalnej osobowości już od samego początku, kiedy uczestnik pojawił się na castingu do programu.

Mikołaj Śmieszek - wiek

Mikołaj Śmieszek urodził się w 2001 roku, a więc ma 19 lat i pochodzi z Rabki-Zdrój. Obecnie jednak mieszka w Warszawie.

Mikołaj Śmieszek - wzrost

Mikołaj Śmieszek jak na modela przestało, jest bardzo wysoki. Uczestnik ma 187 centymetrów wzrostu. 

Mikołaj Śmieszek - Top Model

Mikołaj Śmieszek początkowo swoje życie wiązał z piłką nożną, jednak pokusa bycia modelem była silniejsza. Chłopak zrezygnował z treningów piłkarskich i zgłosił się do 9. edycji Top Model. Obecnie zakwalifikował się do finału. 

Mikołaj Śmieszek - Wisła Kraków 

Mikołaj Śmieszek przed rozpoczęciem kariery, jako model zajmował się piłką nożną i przez lata grał w klubie Wisła Kraków.

Mikołaj Śmieszek - dziewczyna

Mikołaj Śmieszek o swoim prywatnym życiu nie mówi zbyt wiele, a więc nie wiadomo czy jest z kimś w związku. 

Mikołaj Śmieszek - piłkarz

Mikołaj początkowo w pełni angażował się w piłkę nożną. Grał na pozycji bramkarza i to właśnie z tym sportem wiązał swoją przyszłość. Porzucił jednak marzenia o zostaniu piłkarzem i poszedł w stronę modelingu. 

Mikołaj Śmieszek - Instagram

Model oczywiście posiada własny profil na Instagramie, który składa się z ponad 170 tysięcy obserwatorów. Mikołaj systematycznie publikuje nowe posty, najczęściej z profesjonalnych sesji zdjęciowych. 

Mikołaj Śmieszek - YouTube

Mikołaj Śmieszek nie posiada własnego kanału w serwisie YouTube. 

Najnowsze