Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy 17

i

Autor: Materiały prasowe

Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy 17 - kiedy oglądać? Dni i godziny emisji, uczestnicy, miejsce

2022-09-01 9:32

„Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” wraca po rocznej przerwie! W 17. sezonie show oprócz dobrze znanych widzom uczestników zobaczymy też kilka nowych twarzy. Kto wziął udział w tegorocznym Summer Campie? Kiedy premiera nowej odsłony? Najważniejsze informacje prezentujemy w poniższym tekście.

„Warsaw Shore” po roku przerwy wraca na antenę MTV Polska! Nagrania do tegorocznej edycji najbardziej imprezowego show w Polsce realizowane były we Wrocławiu. Ekipowicze zamieszkali w kultowej willi z 5. sezonu programu, gdzie imprezy rozkręcały legendy formatu: Stifler, Ania „Mała” i Wojtek „WG”. Kto tym razem ruszy na podbój wrocławskich klubów?

Wśród uczestników 17. edycji znaleźli się prawdziwi weterani produkcji – Milena Łaszek i Patryk Spiker oraz twarze doskonale znane widzom z ostatnich sezonów show – Oliwia Dziatkiewicz, Lena Majewska, Jeremiasz „Jez” Szmigiel i Kamil Jagielski. Fani formatu zobaczą na ekranach również znanego z poprzedniej edycji Michała „Sarnę” Sarnowskiego. Jednak największym zaskoczeniem będzie z pewnością trójka debiutantów – Aleksandra Okrzesik, Przemysław „Sequento” Skulski oraz Wiktoria „Jaszczur” Robert.

Oszaleli! Uprawiali seks na desce surfingowej

Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy: emisja 17. sezonu

Nowe odcinki „Warsaw Shore” będzie można oglądać w każdą niedzielę o godz. 23.00 w MTV Polska, a emisja pierwszego z nich odbędzie się już 18 września. Wszystkie 13 odcinków dostępnych będzie również w serwisie Player.pl w ramach abonamentów. Pierwszy odcinek zostanie udostępniony na platformie dzień po premierze w MTV Polska. Jednocześnie subskrybenci dostaną dostęp do 2. odcinka, co oznacza, że będą mogli oglądać kolejne epizody tydzień przed ich telewizyjną premierą.

Sonda
Emisja nowego ezonu Warsow Shore to dobry pomysł?