Hotel Paradise 6 - uczestnicy. Kto wystąpi w nowej edycji reality show?

2022-08-30 14:43 Adrian Rybak
Klaudia El Dursi
Autor: TVN

Hotel Paradise powraca już z 6. edycją. Po raz kolejny piękne kobiety i przystojni mężczyźni zamieszkają w luksusowym hotelu na egzotycznej wyspie, aby znaleźć miłość i przy okazji dobrze się bawić. TVN poinformował już o uczestnikach tegorocznego sezonu reality show. Kto będzie szukał miłości swojego życia na rajskiej wyspie?

Hotel Paradise wraca na antenę TVN7. Piękni i młodzi, żądni przygód uczestnicy oraz skrajne emocje, które zawładną ich sercami i umysłami. W nadchodzącym sezonie czeka nas wiele emocji. Widzowie zobaczą kolejne rozterki miłosne, łzy, kłótnie i dramaty. A to za sprawą tego, że tym razem w Hotelu zameldują się single, którzy z jednej strony uwielbiają kroczyć własnymi drogami, zawsze chcą stawiać na swoim i nie lubią przegrywać, a z drugiej mają gorące temperamenty i wrażliwe dusze. Dlatego też obserwacja, kalkulacja, strategiczne myślenie, a nawet manipulacja, zderzą się z prawdziwymi i spontanicznymi uczuciami. Kto to będzie? Znamy uczestników programu!

ZOBACZ TAKŻE: Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 online i w TV. Kiedy i o której godzinie emisja? [PROGRAM]

Najlepsze hity na maj 2022 - te piosenki umilą wiosnę!

Hotel Paradise 6 - uczestnicy

Nowa edycja programu Hotel Paradise rozpocznie się w poniedziałek 29 sierpnia 2022. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany o godzinie 20:35 na antenie TVN7. Jesteście ciekawi, kim są uczestnicy 6. sezonu? Zdjęcia i nazwiska bohaterów reality show znajdziecie w galerii poniżej:

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE