W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 - zwiastun. Kiedy film trafi na Netflix?

2021-10-12 16:49 Adrian Rybak
W lesie dziś nie zaśnie nikt 2
Autor: Netflix

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 to kontynuacja pierwszego polskiego slashera, w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego, na podstawie scenariusza stworzonego przez niego i Mirellę Zaradkiewicz. Film cieszył się sporym zainteresowaniem, dlatego też wielu widzów wyczekuje premiery drugiej części. Kiedy się ona odbędzie? Zobacz zwiastun i sprawdź datę niżej.

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 - zwiastun. Kiedy film trafi na Netflix? W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 to przewrotna, ironiczna, groteskowa i krwawa historia o poszukiwaniu miłości i odkrywaniu samego siebie w świecie, w którym zdecydowanie więcej nas dzieli niż łączy. Głównym bohaterem filmu jest Adaś, młody, samotny, nieszczęśliwy policjant z małej wsi na Podlasiu. Ignorowany przez swoich kolegów oraz piękną i niezwykle pewną siebie Wanessę, nieśmiały chłopak szuka swojego miejsca na świecie. W sequelu poznamy również dalsze losy Zosi, która pokaże zupełnie nowe i zaskakujące oblicze. W rolach głównych wystąpili: Mateusz Więcławek (Adaś), Julia Wieniawa (Zosia), Zofia Wichłacz (Wanessa), Andrzej Grabowski (Sierżant Waldek), Lech Dyblik (Janusz), Sebastian Stankiewicz (Mariusz), Wojciech Mecwaldowski (Oliwier), Izabela Dąbrowska (Janeczka), Robert Wabich (Sławek). Zobacz zwiastun i sprawdź, kiedy odbędzie się premiera.

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 - premiera, zwiastun

Data premiery filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 jest już znana. Produkcja pojawi się na Netfliksie w środę 27 października 2021. Producenci wypuścili już oficjalny zwiastun. Można go obejrzeć poniżej.

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 - twórcy

Bartosz M. Kowalski (reżyser, współscenarzysta), Mirella Zaradkiewicz (współscenarzystka, producentka kreatywna), Jan Kwieciński (producent), Cezary Stolecki (operator obrazu), Łukasz Trzciński (scenograf), Weronika Orlińska (kostiumografka), Waldemar Pokromski (charakteryzator), Wanda Kędzierzawska (charakteryzatorka FX), Radosław Ochnio (operator dźwięku), Marta Wojciechowicz (reżyserka obsady).

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE