Violetta Arlak

i

Autor: WBF

Violetta Arlak - wiek, wzrost, mąż, dzieci, życie prywatne, dieta, Ranczo, seriale, Instagram

2022-03-23 14:28

Violetta Arlak to popularna polska aktorka, którą w ostatnich latach Polacy kojarzą głowie ze znanego serialu Ranczo. Przez lata kariery wystąpiła jednak w innych produkcjach. Mimo tego wiele osób wciąż nie wie, kim jest Violetta Arlak. Postanowiliśmy zgromadzić najważniejsze informacje na jej temat w jednym miejscu.

Violetta Arlak to znana polska aktorka. Wiek, wzrost, mąż, dzieci, życie prywatne, dieta, Ranczo, seriale, Instagram to informacje, których najczęściej internauci szukają na temat gwiazdy, którą Polacy znają z wielu popularnych produkcji telewizyjnych oraz kinowych. To właśnie te frazy najczęściej pojawiają się w Google obok jej nazwiska. Postanowiliśmy zapisać najważniejsze ciekawostki na temat Violetta Arlak. Znajdziesz je niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Najnowsze tureckie seriale, które w Polsce byłyby hitem. Trafią do polskiej telewizji?

Violetta Arlak - wiek

Violetta Arlak urodziła się 22 stycznia 1968 roku. Oznacza to, że w 2022 roku skończyła 54 lata.

Violetta Arlak - wzrost

Wzrost to informacja, której internauci często poszukują na temat gwiazd. Ile mierzy Violetta Arlak? Według informacji dostępnych w sieci ma 174 cm.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Violetta Arlak - mąż

Aktorka związana jest z poetą i kompozytorem Jackiem Bieleńskim. Prawdopodobnie nie mają jednak ślubu

Violetta Arlak - dzieci

czy Violetta Arlak ma dzieci? W internecie nie ma informacji na ten temat. Możliwe, że gwiazda nie doczekała się potomstwa.

Violetta Arlak - życie prywatne

Media często interesowały się życiem prywatnym gwiazdy Rancza. Pisano między innymi o jej związku z Bartoszem Żuczkowskim, kryzysie ekonomicznym czy o metamorfozach.

Violetta Arlak - dieta

Jakiś czas temu wygląd Violetty Arlak bardzo się zmienił. Aktorka zrzuciła aż 20 kilogramów. W jednym z wywiadów wyznała, że udało jej się to, ponieważ stosowała dietę białkową.

Violetta Arlak - Ranczo, seriale

Violetta Arlak znana jest głównie z serialu Ranczo, gdzie grała Halinę Kozioł. Wystąpiła jednak w wielu innych serialach. Najpopularniejsze tytuły to:

  • M jak miłość
  • Na Wspólnej
  • Niania
  • Na dobre i na złe
  • Camera Café 
  • Hela w opałach
  • Linia życia
  • 39 i pół
  • Korona królów

Violetta Arlak - Instagram

Czy Violetta Arlak ma konto na Instagramie? Choć aktualnie wiele gwiazd używa portali społecznościowych, Violetta nie zdecydowała się na ich prowadzenie.