Usta usta - wielki powrót serialu po latach?! Kultowa produkcja ma zostać wznowiona!

2020-06-01 16:03
Usta usta
Autor: Materiały Prasowe

TVN już od dłuższego czasu wznawia dawne produkcje, które cieszyły się kiedyś bardzo dużą popularnością. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego - uwielbiamy wracać do starych programów i seriali, a niektóre z nich możemy oglądać bez przerwy. Stacja zdecydowała się już na wznowienie m.in. 39 i pół oraz BrzydUli, która dopiero ma trafić do emisji. Teraz okazuje się, że nowych odcinków doczeka się także serial Usta usta!

Usta usta - serial powróci? Jest na to ogromna szansa! Co już wiadomo o możliwej kontynuacji? Usta usta to produkcja TVN, która emitowana była w latach 2010-2011. Liczyła ona łącznie 3 sezony, a serial w sumie składał się z 35 odcinków. W obsadzie produkcji mogliśmy oglądać m.in. Pawła Wilczaka, Magdalenę Różczkę, Magdalenę Popławską, Sonię Bohosiewicz, Wojciecha Mecwaldowskiego oraz Marcina Perchucia.

Usta usta - szykuje się powrót serialu! Co już wiadomo?

Ta TVN-owska produkcja w czasie swojej emisji cieszyła się bardzo dużą oglądalnością. Jak czytamy w jego opisie: 'Usta Usta to komedia obyczajowa o współczesnych smakach miłości. Takim uczuciu, w którym namiętny pocałunek i akcję reanimacyjną związku dzieli tylko jeden, malutki kroczek. Dla bohaterów serialu najtrudniejsze okaże się bowiem codzienne życie w związku'.

Jak dowiedział się magazyn Party, serial Usta usta ma zostać wznowiona po 10 latach od premiery. Jak miała zdradzić magazynowi osoba związana z TVN, aktorzy mają już dopinać umowy, a do obsady ma powrócić większość aktorów związanych z pierwszymi sezonami. Jak na razie nieznane są pozostałe szczegóły, jednak na możliwość powstania kontynuacji wskazuje jeszcze jeden ważny szczegół. Usta usta bazują na brytyjskim serialu Cold Feet emitowanym oryginalnie w latach 1997-2003, który również został wznowiony po latach! Nowe odcinki produkcji można było oglądać od września 2016 do lutego 2020. Być może polscy producenci zainspirowali się kontynuacją oryginału? TVN jak na razie nie potwierdził jeszcze oficjalnie tych informacji, jednak niewykluczone, że więcej szczegółów poznamy już niebawem!

Maria Matejko - co wiemy o nowym serialu. To będzie HIT! Magazyn #HOT Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE