BrzydUla 2 - nowi mężczyźni w życiu Uli! Związek z Markiem wisi na włosku?

2020-05-26 14:46 kg
Brzydula
Autor: TVN / Kuba Winiarski / W.Impact / xnews

BrzydUla to produkcja, która królowała na antenie stacji TVN w 2008 roku. Mimo upływu lat serial nadal cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z przyjemnością powracają do starych odcinków serii. Ku uciesze fanów produkcji, Julia Kamińska wraz z partnerem - Piotrem Jaskiem pracują nad kontynuacją hitu. Wiadomo już, że w nowych odcinkach wystąpią Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha, Maja Hirsch oraz Marek Włodarczyk. Nie zabraknie również nowych postaci, które nieźle namieszają w życiu Cieplak. Związek z Markiem wisi na włosku?

BrzydUla 2 - nowi mężczyźni w życiu Uli! Związek z Markiem wisi na włosku? BrzydUla to zdecydowanie jeden z najbardziej lubianych, polskich seriali. Historię miłości Uli Cieplak i Marka Dobrzańskiego śledziły miliony widzów. Wszyscy z niecierpliwością czekali na szczęśliwe zakończenie ich historii, a później na jej kontynuację. Marzenie fanów BrzydUli dotyczące nowych odcinków już wkrótce się spełni. Czy związek Uli i Marka przetrwa próbę czasu?

Brzydula 2 - nowi mężczyźni w życiu Uli!

O kontynuacji BrzydUli mówiło się od kilku lat, ale szczegóły produkcji pojawiły się dopiero kilka tygodni temu. Małgorzata Socha zdradziła, że zdjęcia do nowych odcinków wystartują najprawdopodobniej w połowie czerwca, o ile obecna sytuacja na to pozwoli. Produkcja serialu liczy na to, że nowe odcinki zadebiutują na ekranach naszych telewizorów już jesienią tego roku. Wiadomo już, że w nowej odsłonie hitu stacji TVN wystąpią Julia Kamińska, Filip Bobek, Maja Hirsch, Małgorzata Socha oraz Marek Włodarczyk. Do obsady serialu dołączą również przystojni aktorzy, którzy namieszają w życiu Cieplak.

Jeden z pracowników produkcji w rozmowie z Super Expressem zdradził, że w kontynuacji BrzydUli pojawi się dwóch nowych bohaterów, w których wcielą się Karol Pocheć oraz Marcin Rogacewicz. Panowie pojawią się w życiu Uli i wystawią jej związek z Markiem na próbę. Czy Cieplak pozostanie wierna Dobrzańskiemu? O tym przekonamy się już wkrótce, kiedy światło dzienne ujrzą nowe odcinki serialu.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE