Uczestniczka "The Voice Kids" pozamiatała! Widzowie są pewni, że to ona wygra

Po sobotnim odcinku "The Voice Kids", który miał swoją emisję 15 marca 2025 roku, widzowie mają już swoją faworytkę. Wielu pokłada nadzieję w tej młodej wokalistce! Podczas show 14-latka obróciła trzy fotele, a ostatecznie zasiliła niezwykle mocną drużynę Tomsona i Barona. Po tym występie trenerzy mieli ciary!

Zosia Wójcik / The Voice Kids
Autor: Materiały TVP/ Materiały prasowe

Występ Zosi Wójcik w "The Voice Kids" rozkochał widzów. To ona wygra program?

Zosia Wójcik w 8. edycji "The Voice Kids" oczarowała! W 8. odcinku muzycznego show postanowiła wykonać piosenkę "Enemy" autorstwa Imagine Dragons i amerykańskiego rapera JID. Wykonała także utwór "End Of The Road". Uczestnika podczas "Przesłuchań w ciemno" obróciła aż trzy fotele! Ledwo zaczęła, a przycisk wcisnęli Tomson z Baronem, sekundę później Cleo, a za kilka chwil również Natasza Urbańska.

Uzdolniona 14-latka ostatecznie trafiła do drużyny Tomsona & Barona, którzy mają pod swoimi skrzydłami w tym sezonie naprawdę intrygujące talenty. Występ uczestniczki jest szeroko komentowany w sieci. I chociaż na scenie zaprezentowało się wielu świetnych wokalistów i wokalistek, to w komentarzach większość widzów twierdzi, że to właśnie Zosia Wójcik zasługuje na wygraną i zostanie najlepszym głosem w Polsce. Poniżej możecie zobaczyć fragment występu. Oto kilka przykładowych komentarzy:

No to już mamy zwyciężczynie tej edycji . Przepiękny głos ❤️❤️

Mam ciary na całym ciele🥹 TO BYŁO COŚ NIESAMOWITEGO😍🤩🔥

Fenomenalny głos, wróżę jej finał😍🔥🔥❤️👏

swietnie! 👏🏼 musi byc final! 🏆 - skomentował nawet były uczestnik "Top Model" Mateusz Maga

Michell Siwak chodzi do tej samej szkoły, co Adele! Jak znalazła się w "The Voice Kids"?

Kim jest Zosia Wójcik z "The Voice Kids"?

Zosia Wójcik ma 14 lat i śpiewa od 3. roku życia. Ukończyła Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. Na co dzień gra na instrumentach klawiszowych w Młodzieżowej Orkiestrze Muzyki Rozrywkowej Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie. Uczęszcza na zajęcia teatralne do Teatru Biały Kot. Bardzo lubi grać w koszykówkę i gotować. W przyszłości chciałaby zostać znaną wokalistką i koncertować w całej Polsce.

Poniżej udostępniamy fragment występu Zosi Wójcik, który znajdziecie też na oficjalnym profilu programu na Instagramie.

Nosel wkręca
Kamera zamiast wycieraczki