"Hotel Paradise"

"Hotel Paradise All Stars" - uczestnicy. Kto po raz drugi walczy o miłość w raju? Z których edycji są znani?

Na antenie TVN7 emitowana jest specjalna edycja programu "Hotel Paradise". W "All Stars" widzowie ponownie mogą zobaczyć swoich ulubieńców z poprzednich sześciu edycji. Kto zdecydował się na ponowne pojawienie się w raju? Przedstawiamy sylwetki uczestników, którzy znów walczą o miłość w "Hotelu Paradise".

Spis treści

  1. "Hotel Paradise All Stars" - specjalna edycja programu 
  2. Co wiemy o "Hotel Paradise All Stars"? 
  3. Basia odpadła z "Hotel Paradise All Stars" 
  4. Kto walczy o relację i zwycięstwo w "Hotelu Paradise All Stars"? 

"Hotel Paradise All Stars" - specjalna edycja programu 

Od 25 maja 2023 roku na antenie TVN7 emitowana jest wyjątkowa edycja programu "Hotel Paradise". Uczestnikami "All Stars" są osoby, które widzowie dobrze znają z poprzednich edycji. Produkcja zaprosiła do udziału wybranych uczestników sześciu dotychczasowych odsłon programu, którzy nadal są singlami. Jest to dla nich możliwość ponownego przeżycia przygody w raju, ale także szansa na miłość. Niektórzy z nich znali się wcześniej ze swoich edycji, a inni do czasu ponownego wejścia do rajskiego hotelu, kojarzyli się tylko ze szklanego ekranu. Czy pomiędzy byłymi uczestnikami show może zrodzić się uczucie? Pierwsze relacje już się nawiązały. 

Co wiemy o "Hotel Paradise All Stars"? 

Specjalna edycja "Hotelu Paradise" jest już emitowana. Widzowie mogą śledzić losy jej uczestników w czwartki i piątki o godz. 20:00 na antenie TVN7. Tym razem rajska willa, w której realizowany został program, mieści się w malowniczej Kolumbii. To właśnie tam zrealizowany ma zostać także siódmy sezon "Hotelu Paradise". 

Rolę prowadzącej "Hotel Paradise All Stars" niezmiennie objęła uwielbiana przez fanów Klaudia El Dursi. Prezenterka doskonale zna wszystkich uczestników specjalnej odsłony programu i najlepiej będzie mogła ocenić, jak zmienili się od czasu zakończenia swoich edycji. 

Basia odpadła z "Hotel Paradise All Stars" 

Za nami pierwsze Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise". Będąca w parze z Łukaszem Basia nie stanęła za swoim partnerem po tym, jak dowiedziała się, że ten chce zmienić parę. Ostatecznie stanęła za Blondino Latino, jednak ten wybrał Nanę. Dla Basi był to koniec pobytu w rajskim hotelu. Nie obyło się bez awantury, bo kobieta wygarnęła Łukaszowi, że nie poinformował jej o tym, że chce być z inną uczestniczką. 

Czuję się bardzo zawiedziona decyzją Łukasza. Przeprosił mnie, ale już bym nie zaufała - powiedziała w statnich słowach w "Hotelu Paradise" Basia. 

Kto walczy o relację i zwycięstwo w "Hotelu Paradise All Stars"? 

Kto dalej ma szansę sięgnąć po Kryształową Kulę? W galerii prezentujemy uczestników "Hotelu Paradise All Stars". Z których edycji ich znamy? 

Czytaj także: Kto weźmie udział w "Hotelu Paradise All Stars"?