Hotel Paradise

i

Autor: Warner Bros. Discovery

Hotel Paradise

Hotel Paradise: All Stars - UCZESTNICY poprzednich edycji ponownie w programie! Kto weźmie udział w show?

2023-05-17 9:40

Nowa odsłona Hotelu Paradise ekscytuje fanów programu randkowego. W najnowszej edycji widzowie będą mogli oglądać swoich ulubieńców z poprzednich sezonów. Pojawią się uczestnicy, którzy po emisji wciąż są singlami. Co wiadomo o Hotel Paradise: All Stars? Kto weźmie udział w nowej edycji programu? Listę uczestników Hotel Paradise: All Stars znajdziecie w tym artykule.

Hotel Paradise: All Stars już 25 maja pojawi się w TV. Widzowie będą mogli śledzić losy swoich ulubieńców, z poprzednich sezonów! Wybrani uczestnicy sześciu dotychczasowych edycji reality show randkowego, znów zawitają w raju. Byli uczestnicy, którzy obecnie nadal są singlami, zameldują się w Hotelu Paradise i będą mieli okazję zawalczyć o miłość oraz duże pieniądze. Czy tym razem będzie im łatwiej w drodze do wielkiego finału? Kto weźmie udział w Hotel Paradise: All Stars i komu uda się wygrać nagrodę główną?

ZOBACZ TAKŻE: Hotel Paradise edycje 7 i 8 powstaną! Nowe miejsce i przybliżona daty premiery

OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11

Wszyscy zdążyli już poznać zasady tej gry i podczas swojego pierwszego pobytu mieli okazję przetestować różne strategie – jedni stawiali na uczucia, inni kierowali się rozsądkiem i chłodną kalkulacją. Jednak czy wyciągnęli wnioski i wcześniejsze doświadczenia będą pomocne w nowym rozdaniu? Wracając do Hotelu Paradise nie wiedzą, z kim przyjdzie im spędzić kolejne tygodnie – czy będą to najwięksi rywale, a może byli partnerzy, z którymi mają nadal niezałatwione sprawy albo uczestnicy z innych edycji, których jeszcze tak dobrze nie znają? Czy postawią na nowe relacje, czy wrócą do poprzednich układów? Czy odżyją dawne zatargi? A może powrócą stare uczucia? Czy będą chcieli wykorzystać szansę i zawalczyć o miłość, której wciąż szukają? A może będą chcieli pokazać się z zupełnie innej strony? Jedno jest pewne – w Hotel Paradise All Stars nie zabraknie emocji!

Hotel Paradise: All Stars - UCZESTNICY

Listę uczestników programu Hotel Paradise: All Stars znajdziecie poniżej. Lista będzie aktualizowana na bieżąco:

  • Grzegorz Głuszcz
  • Nana Majos
  • Blondino
  • Basia Pędlowska

ZOBACZ TAKŻE: Love Island sezon 7 - uczestnicy. Kim są bohaterowie nowej edycji? Zdjęcia i opis