Klaudia El Dursi

i

Autor: AKPA Klaudia El Dursi pokazała ogród

Klaudia El Dursi - wiek, wzrost, dzieci, mąż, Top Model. Co wiemy o modelce i prowadzącej Hotel Paradise?

2022-10-14 9:27

Kim jest Klaudia El Dursi chyba wie każdy. Modelka, za sprawą swojej charyzmy i egzotycznej urody odniosła ogromny sukces i może pochwalić się wieloma międzynarodowymi kontraktami. Jak zaczęła się jej przygoda z modelingiem? Kto namówił Klaudię El Dursi do udziału w Top Model? Ile waży modelka i jakie ma wymiary? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Ile Klaudia El Dursi ma lat? Czy Klaudia El Dursi ma dzieci? Do którego etapu w Top Model doszła Klaudia El Dursi? Fanów modelki interesuje nie tylko jej kariera i osiągnięcia, ale również życie prywatne. Prowadząca Hotel Paradise swoją oryginalną urodę zawdzięcza ojcu, który pochodzi z Libii. Swoją charyzmą i niebanalną, egzotyczną urodą zaczarowała jury oraz widzów programu Top Model. Zapewniło jej to możliwość kontynuowania i rozwijania swojej kariery również po zakończeniu programu. W roku 2011 roku została Miss Fitness. Życie i kariera Klaudii El Dursi są naprawdę ciekawe. Wcześniej była fotomodelką . Wielokrotnie występowała na łamach zagranicznych wydań Playboya, a w 2007 r. także w polskiej wersji magazynu. Ma na swoim koncie kilka ról epizodycznych np. w serialu Brzydula czy Prosto w serce i filmie Jak się pozbyć cellulitu. Była także tzw. wodzianką w programie Kuby Wojewódzkiego, czyli dziewczyną, która podawała wodę gościom. Co więcej, we wrześniu 2020 roku sama pojawiła się na słynnych kanapach, jako gwiazda.

Klaudia El Dursi pokazała jak się zmieniła. Gwiazda opublikowała zdjęcie sprzed lat

Pierwszy raz na siłowni z Kasią Węsierską. TEGO nie rób! | ESKA XD - Fit vlog #59

Klaudia El Dursi - wiek

Ile lat ma Klaudia El Dursi? Modelka urodziła się 28 lutego 1989 roku w Bydgoszczy. Obecnie ma 33 lata.

Klaudia El Dursi - wzrost

Klaudia El Dursi ma 174 cm wzrostu. Modelka waży około 60 kg. Jej wymiary to: 87/63/90 cm.

Klaudia El Dursi - dzieci

Dzieci Klaudii El Dursi, to jej oczko w głowie. Modelka jest szczęśliwą mamą Dawida i Jasia. Modelka chciałaby mieć w przyszłości córkę. Niedawno przyznała, że jak tylko zakończy kilka kontraktów, chciałaby pomyśleć o powiększeniu rodziny.

Sonda
Lubisz Klaudię El Dursi?

Klaudia El Dursi - mąż

Partner Klaudia El Dursi jest jej wielkim wsparciem. Modelka, od ośmiu lat, jest związana z Jackiem Leszczyńskim, z którym ma syna Jasia. Jej mąż jest prezesem znanej firmy. To on namówił Klaudię do udziału w Top Model.

Klaudia El Dursi o niemoralnych propozycjach w show-biznesie. Dostała taką?

Klaudia El Dursi - Top Model

Klaudia El Dursi w Top Model, jako pierwsza osoba w historii programu otrzymała Złoty Bilet, który upoważnił ją do zamieszkania w Domu Modelek i Modeli bez konieczności brania udziału w bootcampie. Ostatecznie modelka zajęła piąte miejsce w programie.

Klaudia El Dursi walczy z dodatkowymi kilogramami. Ile przytyła modelka?