Lady Gaga

i

Autor: KENA BETANCUR/AFP/East News Ile Lady Gaga zarobi za "Jokera 2"?

Filmy

Tyle Lady Gaga zarobi za "Jokera 2". Ta kwota zwala z nóg!

2024-02-26 15:28

"Joker: Folie à deux" to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów 2024 roku. Będzie to sequel oscarowego przeboju z Joaquinem Phoenixem w głównej roli. W drugiej części dołączy do niego Lady Gaga, która wcieli się w Harley Quinn. Wiadomo, ile piosenkarka zarobi za udział w produkcji. Ujawniono stawki.

Lady Gaga już za kilka miesięcy powróci na wielkie ekrany. Na ten rok zapowiedziana jest premiera drugiej części kultowego "Jokera" z 2019 roku. Harley Quinn w produkcji "Joker: Folie à deux" to jej trzecia główna rola po występach w "Narodzinach gwiazdy" i "Domu Gucci". Poprzednie produkcje okazały się hitami, a więc kolejny film z udziałem piosenkarki z pewnością przyciągnie do kin miliony widzów. Choć doświadczenie Gagi jest wciąż niewielkie, jej popularność i talent sprawiają, że jest jednym z najbardziej pożądanych nazwisk w Hollywood. Jej angaż do sequela "Jokera" od początku wywołuje wiele emocji i już teraz mówi się, że ta rola może jej przynieść drugiego w karierze Oscara. Niektórych zastanawia, ile artystka zarobiła za odegranie postaci Harley Quinn. Nie jest to już tajemnicą!

Margot Robbie o Lady Gadze w roli Harley Quinn. Będzie lepsza od niej?

Lady Gaga - jak zmieniała się gwiazda muzyki pop?

Ile Lady Gaga zarobi za rolę Harley Quinn?

Wiadomo, jaki jest budżet filmu "Joker: Folie à deux". Variety ujawniło, że na nagrania i promocję wydano 200 milionów dolarów. Ile z tego trafiło do odtwórczyni głównej roli? Lady Gaga za rolę Harley Quinn miała dostać 12 milionów. Co ciekawe, jej filmowy partner dostał znacznie więcej. Za ponowne zagranie Jokera Joaquin Phoenix miał dostać 20 milionów.

"Joker: Folie a Deux" - kiedy premiera?

Data premiery filmu "Joker: Folie a Deux" to informacja, którą chce poznać wielu fanów dobrego kina. Na obejrzenie produkcji trzeba będzie poczekać kilka miesięcy. Zaplanowana data premiery drugiej części Jokera to 4 października 2024.