Harley Quinn

i

Autor: Album Online/East News; Rex Features/East News Margot Robbie o Lady Gadze w roli Harley Quinn.

Filmy

Margot Robbie o Lady Gadze w roli Harley Quinn. Będzie lepsza od niej?

2024-01-15 15:27

Margot Robbie jest teraz kojarzona głównie dzięki głównej roli w przebojowym filmie Barbie. Wiele osób z pewnością pamięta jednak, że wcześniej podbiła świat dzięki roli Harley Quinn. Teraz tę samą postać zagra Lady Gaga. Co Margot sądzi na temat tego wyboru? Jak ocenia potencjał piosenkarki? Gwiazda udzieliła wywiadu.

Jak nakręcono BARBIE? Kulisy i ciekawostki z filmu | To Się Kręci #20

Harley Quinn to jedna z najbardziej kultowych postaci filmów o superbohaterach. Pojawia się w historiach o Batmanie, ponieważ jest blisko związana z jego antagonistą Jokerem. Początkowo była jego psychiatrą, później pomocnicą, a ostatecznie kochanką. Harley Quinn zawsze była jednak drugoplanową postacią. Aż do 2016 roku, kiedy na tej postaci skupiono scenariusz produkcji Legion samobójców. W rolę szalonej bohaterki wcieliła się wtedy Margot Robbie. Świat uznał, że to jedna z najlepszych ról w jej karierze. W 2024 roku Harley Quinn wróci na ekrany kin w sequelu filmu Joker. Tym razem w tę kultową postać wcieli się piosenkarka Lady Gaga. Co na tej temat sądzi Margot? Aktorka zdradziła swoje zdanie na ten temat.

Robbie o Gadze jako Harley Quinn

Margot Robbie pojawiła się na gali Critics Choice Awards, gdzie jeden z dziennikarzy postanowił zapytać ją o wybór Lady Gagi do roli Harley Quinn. - To będzie miazga! Ona będzie niesamowita. Właściwie to z nią o tym nie rozmawiałam. Wolę nic nie wiedzieć i zachować to jako niespodziankę, kiedy obejrzę film - powiedziała w rozmowie z Variety.

Joker 2 - kiedy premiera?

Data premiery filmu Joker: Folie a Deux, czyli kontynuacji kultowego Jokera z Joaquinem Phoeniksem, to informacja, którą chce poznać wielu fanów dobrego kina oraz Lady Gagi. Na obejrzenie produkcji trzeba będzie jednak trochę poczekać. Zaplanowana data premiery to 4 października 2024.