Stranger Things

i

Autor: Netflix

Twórcy Stranger Things trollują fanów? Widzowie próbują rozszyfrować tajemniczy obrazek!

2022-09-23 9:17

Czwarta odsłona Stranger Things już dawno za nami, ale seria jeszcze się nie zakończyła, więc o serialu ciągle jest głośno. Każdy przeciek i wypowiedziane zdanie u twórców rodzi plotki, domysły lub zdradza smaczki fabularne. Teraz przyszedł czas na tajemniczą tablicę, która ma nawiązywać do finałowego sezonu.

Stranger Things - sezon 5. Co się wydarzy? O czym będzie? Takie pytania zadają sobie fani popularnej serii. Chwilę po premierze "czwórki" ogłoszono pracę nad kontynuacją, a teorie fanów na jej temat rozlały się po internecie, jak wiadro z wodą. Swoje kilka groszy dorzucili też aktorzy. Serialowa Jedenastka i Robin Buckley liczą na to, że scenarzyści uśmiercą większość postaci. Ba! Sama Maya Hawke chciałaby tego dla swojej bohaterki. Co na to twórcy? Tego nie wiemy, chociaż... podzielili się w mediach społecznościowych ostatnio intrygującą fotografią.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Fan połączył Stranger Things i Świat według Kiepskich. Wideo rozbawi was do łez

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9

Fani Stranger Things próbują rozszyfrować tajemnicze zdjęcie

Scenarzyści serialu udostępnili post na Twitterze, który przedstawia tablicę z planami na 5. sezon Stranger Things. Problem w tym, że zdjęcie jest zamazane i praktycznie nic nie można z niego odczytać. Nie brakuje jednak widzów, którzy próbują wyostrzyć obrazek. Niektórzy twierdzą, że twórcy trollują i na tablicy nie ma nic ważnego, a cała akcja jest tylko po to, by wywołać zamieszanie i sprawić, by ludzie nie zapomnieli o produkcji Netfliksa. Post stał się viralem, ale niestety jeszcze nikomu nie udało się w pełni odczytać całej treści. Może wam się uda! Poniżej udostępniamy wspomnianego tweeta.