Twórcy Stranger Things trollują fanów? Widzowie próbują rozszyfrować tajemniczy obrazek!

2022-09-23 9:17 Leon Pietrzak
Stranger Things
Autor: Netflix

Czwarta odsłona Stranger Things już dawno za nami, ale seria jeszcze się nie zakończyła, więc o serialu ciągle jest głośno. Każdy przeciek i wypowiedziane zdanie u twórców rodzi plotki, domysły lub zdradza smaczki fabularne. Teraz przyszedł czas na tajemniczą tablicę, która ma nawiązywać do finałowego sezonu.

Stranger Things - sezon 5. Co się wydarzy? O czym będzie? Takie pytania zadają sobie fani popularnej serii. Chwilę po premierze "czwórki" ogłoszono pracę nad kontynuacją, a teorie fanów na jej temat rozlały się po internecie, jak wiadro z wodą. Swoje kilka groszy dorzucili też aktorzy. Serialowa Jedenastka i Robin Buckley liczą na to, że scenarzyści uśmiercą większość postaci. Ba! Sama Maya Hawke chciałaby tego dla swojej bohaterki. Co na to twórcy? Tego nie wiemy, chociaż... podzielili się w mediach społecznościowych ostatnio intrygującą fotografią.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Fan połączył Stranger Things i Świat według Kiepskich. Wideo rozbawi was do łez

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9

Fani Stranger Things próbują rozszyfrować tajemnicze zdjęcie

Scenarzyści serialu udostępnili post na Twitterze, który przedstawia tablicę z planami na 5. sezon Stranger Things. Problem w tym, że zdjęcie jest zamazane i praktycznie nic nie można z niego odczytać. Nie brakuje jednak widzów, którzy próbują wyostrzyć obrazek. Niektórzy twierdzą, że twórcy trollują i na tablicy nie ma nic ważnego, a cała akcja jest tylko po to, by wywołać zamieszanie i sprawić, by ludzie nie zapomnieli o produkcji Netfliksa. Post stał się viralem, ale niestety jeszcze nikomu nie udało się w pełni odczytać całej treści. Może wam się uda! Poniżej udostępniamy wspomnianego tweeta.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE