Stranger Things sezon 5 - kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

2022-07-04 15:21 Natalia Nowecka
Stranger Things sezon 5 - kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?
Autor: materiały prasowe Netflix Stranger Things sezon 5 - kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

Stranger Things 5 - kiedy premiera? Fani hitu Netfliksa mogą właśnie cieszyć się ostatnimi odcinkami 4. sezonu, jednak ci najbardziej zniecierpliwieni już wyglądają kolejnej serii. Jak długo poczekamy na nowe odcinki "Stranger Things"?

"Stranger Things 4" powróciło wreszcie z drugą dawką odcinków, serwując nam spektakularny finał starcia z Vecną. To jednak nie koniec naszej przygody z mieszkańcami Hawkins - Netflix zapowiedział bowiem realizację 5. sezonu. Kiedy nowe odcinki "Stranger Things" pojawią się na platformie? Sprawdziliśmy.

Stranger Things sezon 5 - kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

Na 4. sezon "Stranger Things" przyszło nam czekać trzy długie lata. Czy tym razem czeka nas ten sam koszmar? Wątpliwe. Tak długa przerwa pomiędzy sezonami spowodowana była wybuchem pandemii koronawirusa, która wstrzymała prace na planie. O ile zatem nie wybuchnie kolejna pandemia, lub apokalipsa, ekipa "Stranger Things" powinna już niedługo wejść na plan. Przewidywanej daty premiery "Stranger Things 5" nie ujawniono, ale możemy śmiało przypuszczać, że przy dobrych wiatrach nowe odcinki pojawią się na Netfliksie w drugiej połowie 2023 roku.

Sonda
Czekasz na nowe odcinki "Stranger Things"?

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE