Twoja Twarz Brzmi Znajomo: finał podzielił widzów! “Me serce zaczęło płakać”

i

Autor: AKPA Twoja Twarz Brzmi Znajomo: finał podzielił widzów! “Me serce zaczęło płakać”

Nie tak miało być?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: finał podzielił widzów! “Me serce zaczęło płakać”

2024-05-18 12:38

Finał 20. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo za nami. Wielkim zwycięzcą został Filip Lato, którego wybrali widzowie. Kolejne miejsca zajęli zaś kolejno Stefano Terrazzino, Mateusz Ziółko i Maria Tyszkiewicz. Nie wszystkim się jednak taki obrót spraw spodobał.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20 – finał. Znamy zwycięzcę

20. edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo była wyjątkowa. Tym razem do walki stanęli zwycięzcy poprzednich edycji, ostateczny wygrany zgarnął tytuł “Brylantowej Twarzy”, a druga część finału, w którym dla odmiany głosowali widzowie Polsatu, emitowany był na żywo. Emocji było więc sporo, a ostateczny werdykt tylko dolał oliwy do ognia.

Głosem widzów wygrał Filip Lato, choć kolejni uczestnicy mocno deptali mu po piętach. Kolejne miejsca zajęli Stefano Terrazzino i Mateusz Ziółko, a na czwartym miejscu uplasowała się Maria Tyszkiewicz.

SPRAWDŹ TEŻ: To najlepszy występ w Twoja Twarz Brzmi Znajomo od lat. Krzysztof Krawczyk byłby dumny!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20 – widzowie podzieleni

I to właśnie tak niskie noty dla Marii Tyszkiewicz okazały się być kością niezgody. Wielu internautów twierdzi bowiem, że zasłużyła ona na znacznie wyższe miejsce (choć większość obstaje przy tym, że raczej nie pierwsze, bo Filipowi wygrana należała się jak przysłowiowa psu buda). W komentarzach czytamy:

- Oczywiście gratulacje dla Filipa, ale dla mnie top3 wyglądało następująco...Marysia, Mateusz, Filip.

- Jednak nie uwierzę w to, że osoba z tak wielkim fandomem, co widać po ilości reakcji pod postami z jej występami, zajęła TYLKO 4. miejsce?!?!?! Poziom finału był wysoki, jak zresztą całej edycju i zozumiałbum 2., no max. 3. miejsce, ale ostatnie????? Polsat powinien pokazać wyniki televotingu. Nauczenia przykładem ostatniej Eurowizji wiemy, jak łatwo jest takie głosowanie zmanipulować

- Gratuluję Filipowi bo naprawdę był na wysokim poziomie, nie raz zachwycił. Lecz nie umiem się cieszyć z kolejnej edycji po tym co się wydarzyło z Marysią. Aż się odechciało oglądać...

- Zazwyczaj nie wypowiadam się na takie tematy, ale me serce zaczęło płakać, gdy zobaczyłam, że Marysia jest na 4 miejscu...😢 Oczywiście nie odejmuję wartości pozostałym uczestnikom i darzę wszystkich ogromnym szacunkiem, lecz po prostu nie wyglądało to na wynik zgodny z preferencjami widzów.

Zgadzacie się, że Marysia powinna zająć wyższe miejsce?

SPRAWDŹ TEŻ: Mam Talent 2024 - finał. To oni powalczą o główną wygraną

Quiz: Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Rozpoznaj artystę po jego występie!

Pytanie 1 z 17
Beyonce i "Single Ladies" wykonał/wykonała:
Paschalska
Stefano Terrazzino oczarował Gąsowskiego w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!