wzruszenie gwarantowane

To najlepszy występ w Twoja Twarz Brzmi Znajomo od lat. Krzysztof Krawczyk byłby dumny!

2024-04-13 12:51

Mateusz Ziółko wprawił jurorów w osłupienie, a publiczność w studio i widzom przypomniał jak wielką postacią był Krzysztof Krawczyk. Wokalista będący uczestnikiem jubileuszowej odsłony Twoja Twarz Brzmi Znajomo wszedł w skórę legendarnego artysty i zaśpiewał jeden z jego największych utworów. Wzruszenie gwarantowane!

Spis treści

  1. Mateusz Ziółko jako Krzysztof Krawczyk - występ

Mateusz Ziółko jako Krzysztof Krawczyk wywołał ogromne poruszenie w internecie. Niektórzy uważają, że wokalista jest jednocześnie świetnym aktorem, bo to już kolejny razy, gdy wprawił swoją metamorfozą w osłupienie. Przywołują jego wykon z poprzednich edycji, gdy zaśpiewał głosem Zbigniewa Wodeckiego, czym rozbił bank wyświetleń tego występu. W komentarzach piszą też, że to jedna z najlepszych charakteryzacji w historii programu. Widzowie mieli wrażenie, że świętej pamięci Artysta wrócił na moment. Występ niewątpliwie wygeneruje setki tysięcy, jak nie miliony odsłon. Wokalista z ogromnym przejęciem i romantyzmem, wyglądając jak Krawczyk, zaśpiewał piosenkę "Bo jesteś ty".

Akcja Krzysztofa Stanowskiego nabrała szalonego tempa. Teraz na koncie jest znacznie więcej!

Stefano Terrazzino oczarował Gąsowskiego w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!

Mateusz Ziółko jako Krzysztof Krawczyk - występ

Mateusz Ziółko ponownie ucieszył się z losowania grzyba, który przydzielił mu nostalgiczną balladę Krzysztofa Krawczyka "Bo jesteś ty". I trzeba przyznać, że znowu zaczarował publiczność i jurorów. Małgorzata Walewska wyraziła swój zachwyt słowami: 

Brawa dla FXa. Wyglądasz identycznie. Ale doskonały był też sposób chodzenia, sztywność w górnej części ciała, bardzo ostrożne stawianie kroków, barwa zwłaszcza w dolnych rejestrach pięknie prowadzona za pomocą opuszczania krtani. Dawałeś taki ciepły tempr typowy właśnie dla Krzysztofa. Do tego doszedł Twój talent i umiejętności wokalne. Jesteś wspaniały i jestem wdzięczna, że przywołałeś nam tę postać, jak żywą

- powiedziała jurorka. Co dokładnie miała na myśli? Zobaczcie występ i oceńcie go sami!

Widzowie The Voice Kids nie mają wątpliwości. To ona wygra program!