Twoja twarz brzmi znajomo 17 z nowym jurorem! Kogo zastąpi?

i

Autor: MACIEJ ZAWADA / MATERIAŁY PRASOWE Twoja twarz brzmi znajomo 17 z nowym jurorem! Kogo zastąpi?

Twoja twarz brzmi znajomo 17 z nowym jurorem! Kogo zastąpi?

2022-05-25 12:04

Twoja twarz brzmi znajomo powróci z 17. edycją, a już teraz wiemy, że czekają nas zmiany. Nastąpi bowiem kolejna rotacja w szeregach jurorów, gdyż jeden z nich pożegnał się z programem. O kim mowa i kto go zastąpi? Widzowie będą zadowoleni!

Twoja twarz brzmi znajomo to jeden z najpopularniejszych polskich programów telewizyjnych, który niezmiennie cieszy się zainteresowaniem widzów. Za nami 16. edycja, w której zwyciężył Denzel, a nagrania do kolejnej odsłony ruszą już wkrótce. Twoja twarz brzmi znajomo 17 przyniesie jednak kolejne zmiany - jeden z jurorów zrezygnował bowiem z udziału i zastąpi go... jeden z uczestników wcześniejszych edycji!

Twoja twarz brzmi znajomo 17 z nowym jurorem

Pogłoski o zmianach w ekipie jurorów Twoja twarz brzmi znajomo krążyły po sieci od dawna. Mówiono, że z show ma pożegnać się Katarzyna Skrzynecka, związana z TTBZ od dawna. Celebrytka zdementowała jednak te plotki. Teraz okazało się, że program opuści Krzysztof Cugowski, który w jury zasiadał przez zaledwie jeden sezon. Niestety, powody jego odejścia nie są obecnie znane. Jego następca ucieszy jednak widzów.

ZOBACZ TAKŻE: Programy rozrywkowe, które w Polsce byłyby hitem. Najlepsze zagraniczne formaty

Twoja twarz brzmi znajomo - Robert Janowski nowym jurorem!

Choć nie jest to oficjalnie potwierdzona informacja, Pudelek donosi, że miejsce Krzysztofa Cugowskiego w szeregach jury Twoja twarz brzmi znajomo zajmie Robert Janowski. Wydaje się on właściwym człowiekiem, na właściwym miejscu. Przez lata prowadził bowiem inny program muzyczny ("Jaka to melodia"), wygrał 15. edycję Twoja twarz brzmi znajomo, a w kolejnej zastąpił nawet jednorazowo Michała Wiśniewskiego, który nie mógł pojawić się na nagraniach. 

Twoja twarz brzmi znajomo 17 - kiedy premiera?

Na obecną chwilę nie ujawniono dokładnej daty premiery Twoja twarz brzmi znajomo 17. Portal Wirtualnemedia.pl donosi jednak, że Telewizja Polsat zamierza pokazać nową edycję w jesiennej ramówce 2022. Na szczegółowe informacje musimy jednak poczekać.

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej kontrowersyjne programy reality show w Polsce. To one rozwścieczyły widzów

Sonda
Oglądasz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Jak dobrze znasz polskie programy reality show? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kto zwyciężył w pierwszej edycji "Hotelu Paradise"?