Wyspa Przetrwania i Hipnoza

i

Autor: Agnieszka Sniezko/East News; MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Programy, które miały być hitami, a okazały się klapą. Największe niewypały w polskiej telewizji

2023-08-12 18:39

Programy rozrywkowe to idealna forma rozrywki. Polacy lubią spędzać wieczory przed telewizorem śledząc losy uczestników różnych formatów telewizyjnych. Przez wiele lat polskie stacje miały wzloty i upadki. Niektóre show stały się prawdziwym hitem, a inne wielkie niewypały. Przypominamy tytuły, które miały zawojować telewizję, a teraz mało kto o nich pamięta.

Programy rozrywkowe to prawdziwy fenomen. Zaczęło się od takich formatów jak Idol czy Big Brother, które stały się prawdziwym fenomenem społecznych. Później stacje telewizyjne prześcigały się w produkowaniu nowych formatów, mając nadzieję, że także staną się wielkimi hitami. Czasem się to udawało, a czasem nie. Jako sukcesy można wymienić między innymi programy The Voice of Poland, Must Be The Music czy reality show jak Rolnik szuka żony i Love Island. Wyspa miłości. Często bywało też tak, że stacje reklamowały nowe formaty jako wielkie hity, a ostatecznie wyniki oglądalności zawodziły. Przypominamy największe klapy polskiej telewizji.

Cleo wspomina PORAŻKĘ w X Factor. Sama by się nie przyjęła!

ESKA XD #046 LUNCHBOX, CHARLI XCX, ZRANIONE PTAKI, NICOLAS CAGE

Programy rozrywkowe - największe klapy

Pamiętacie programy, które zapowiadano jako rewolucja telewizji? Jako show, które zachwycą każdego telewidza? Takich było dużo! Te programy rozrywkowe okazały się wielkimi klapami. Przypominamy najbardziej pamiętane tytuły. Znajdziecie je w galerii, którą zamieszczamy poniżej: