Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16, odcinek 6.

i

Autor: Polsat/Materiały prasowe

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 - kiedy kolejna edycja show?

2022-04-19 16:26

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w polskiej telewizji. Na ekranach naszych telewizorów gości od 2014 roku i niezmiennie cieszy się ogromną sympatią ze strony widzów. Nie dziwi więc fakt, że powstają kolejne odsłony uwielbianego programu. Kiedy premierę będzie mieć siedemnasta już edycja Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Sprawdźcie szczegóły.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program muzyczny Polsatu, w którym udział biorą popularni aktorzy, wokaliści, dziennikarze, sportowcy czy też celebryci. Ich zadaniem jest jak najwierniejsze odwzorowanie wokalu, mimiki, zachowania czy też gestów gwiazd zarówno polskiej, jak i zagranicznej sceny muzycznej. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć aż szesnaście edycji programu. Kiedy zobaczą kolejną odsłonę show?

MIŁOŚĆ w serialu [Wieczna miłość, Wymarzona miłość, Miłosne potyczki] | ESKA XD - Hotplota #42

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 17 - kiedy premiera?

Na początku marca 2022 roku premierę miała szesnasta edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wśród uczestników znaleźli się: Patryk Cebulski, Viki Gabor, Anna Jurksztowicz, Andrzej Kozłowski, Karolina Pisarek, Maciej Radel, Ania Rusowicz oraz Danzel. Ich występy ocenia jury w składzie: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski oraz Krzysztof Cugowski. Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, już w jesiennej ramówce 2022 roku Polsat zamierza pokazać 17. edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najprawdopodobniej show ponownie będzie można oglądać w piątki, o godzinie 20:05. W roli gospodarzy ponownie pojawią się Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor, natomiast w jury na pewno zasiądą Michał Wiśniewski oraz Małgorzata Walewska. Jak na razie udział Katarzyny Skrzyneckiej oraz Krzysztofa Cugowskiego nie został potwierdzony. 

Sonda
Oglądasz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE