Magda Gessler

i

Autor: AKPA

Powstanie film o Magdzie Gessler! Kto wcieli się w postać słynnej restauratorki?

2022-06-28 10:21

Od kilku miesięcy krążyły plotki o filmie, który opowie historię Magdy Gessler. Teraz słowa stają się rzeczywistością. Najsłynniejsza restauratorka w Polsce doczeka się ekranowej historii. Nawet sama typuje, kogo widziałaby w obsadzie!

Magda Gessler od wielu lat prowadzi własne restauracje. Jej sukcesy w branży gastronomicznej oraz niezwykła osobowość i charyzma, zaowocowały posadą w popularnych programach telewizyjnych. Objęła m.in. funkcję jednego z jurorów w polskiej edycji MasterChefa oraz stała się prowadzącą autorskiego formatu "Kuchenne Rewolucje". To właśnie to widowisko dało jej niesamowitą rozpoznawalność. Podczas konferencji magazynu "Forbes Women Polska" potwierdziła plotki na temat powstania filmu o jej barwnym życiu. W produkcji nie zabraknie również odwołania do osobistych doświadczeń restauratorki. Co jeszcze wiemy o filmie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sługa narodu - ukraiński serial z Zełenskim dostanie polską wersję! Będzie tak dobra jak oryginał?

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Magda Gessler doczeka się własnego filmu

Magda Gessler rozpoczęła prace nad filmem fabularnym, który opowie o jej życiu. Cała historia będzie oparta na autobiograficznej książce "Magda", która trafiła do księgarni w czerwcu 2021. Gwiazda Kuchennych Rewolucji pracuje aktualnie nad scenariuszem oraz ma stanąć po drugiej stronie kamery jako jedna z reżyserek.

Sonda
Powstanie film o Magdzie Gessler. Czy to dobry pomysł?

Kto zagra w filmie o Magdzie Gessler?

Restauratorka wspomina, że nadchodzący film mógłby być nawet tragikomedią. Jeszcze nie wiadomo, jakie nazwiska zobaczymy w tej produkcji, ale możemy być pewni, że nie będą to znani aktorzy. Magda Gessler chce zaangażować w projekt młodych ludzi i dać szansę debiutującym aktorom.

"Ten film na pewno mógłby być tragikomedią. To moje życie było czasami fantastyczne, wesołe, a momentami było naprawdę zniewalająco smutne. Chcę, żeby to był film w pięciu odcinkach. Chciałabym, żeby to było robione na tej zasadzie, że to są młodzi ludzie, młode aktorki, nieznane, i żeby ten casting dał szansę tym, którzy jeszcze nie są znani" - powiedziała Gessler