Tragedia w M jak miłość! Diagnoza potwierdzi najgorsze obawy Kasi

i

Autor: AKPA Tragedia w M jak miłość! Diagnoza potwierdzi najgorsze obawy Kasi

Tragedia w M jak miłość! Diagnoza potwierdzi najgorsze obawy Kasi

2022-09-21 19:36

M jak miłość jak zawsze nie zawodzi i twórcy przygotowali dla nas kolejny dramat. Czy historię Kasi i Jakuba czeka smutne zakończenie?

M jak miłość nie oszczędza widzów i bohaterów. W nadchodzących odcinkach czeka nas kolejny dramatyczny zwrot akcji - stan zdrowia Jakuba zacznie się pogarszać, a wyniki badań dadzą jednoznaczny wynik. 

Tragedia w M jak miłość - diagnoza potwierdzi najgorsze obawy Kasi

Jakub od zawsze boi się igieł i lekarzy, więc gdy zacznie podupadać na zdrowiu, z uporem maniaka będzie bagatelizował sprawę. Kasia nie da jednak za wygraną. Widząc liczne siniaki na ciele ukochanego, a także ogólne osłabienie i krwotoki z nosa, namówi go, by zrobił badania krwi. Wyniki morfologii przejrzy osobiście i... pęknie jej serce. Okaże się bowiem, że Jakub cierpi na białaczkę.

Czy choroba zabije Jakuba? Tego nie wiemy. Kasia będzie jednak zdeterminowana, by walczyć o życie ukochanego. Nie zmienia to jednak faktu, że jako lekarka doskonale zdaje sobie sprawę, że czas nie działa na ich korzyść, a sytuacja jest śmiertelnie poważna. Jak sam Jakub zareaguje na druzgocącą diagnozę? Przekonamy się w 1676. odcinku M jak miłość, który zostanie wyemitowany w dniu 10 października 2022 roku. 

Sonda
Oglądasz "M jak miłość"?

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6