Aleksandra Szwed w obsadzie serialu Pierwsza Miłość! Kogo zagra? [ZDJĘCIA]

2022-09-21 16:30

Twórcy "Pierwszej miłości" przygotowali niespodziankę dla fanów serialu. W nowych odcinkach pojawi się nowa postać, którą zagra Aleksandra Szwed. W kogo wcieli się znana aktorka? Zobaczcie pierwsze zdjęcia z planu!

Nowe odcinki Pierwszej Miłości przyniosą wiele zmian. Co się wydarzy w nadchodzących epizodach? Zaniepokojona Kazanowa natychmiast skontaktuje się z byłym kochankiem. James (Yaya Samake), który jest biologicznym ojcem Bożydara, nieco uspokaja Karolinę. Potwierdza, że Melisa (nowa bohaterka) to jego młodsza siostra, która przyjechała za nim do Polski. Dziewczyna studiowała w Łodzi, a potem już nie wróciła do Afryki. Obecnie pracuje w Gdańsku i zdaniem Jamesa do Wadlewa przyjechała tylko na weekend. Melisa od razu przypada do gustu Sewerynowi i synom Karoliny. Jednak Kazanowa nie pała sympatią do nowego członka rodziny i próbuje jak najszybciej pozbyć się ciotki Bożydara. Co na to Melisa? Wyjedzie czy zostanie w Wadlewie na dłużej? Jak potoczą się losy Karoliny Kazanowej i jej rodziny? Przekonamy się od 30 listopada w "Pierwszej miłości".

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Selena Gomez gwiazdą filmu dokumentalnego - zwiastun i data premiery "My Mind and Me"

HEJT NA WF, JAKUB GRABOWSKI, SEKRETY MUNDIALU, ILE PALI CZOŁG | ESKA XD #057

Pierwsza miłość: Aleksandra Szwed w obsadzie!

W 3507. odcinku "Pierwszej miłości" do Wadlewa przyjeżdża Melisa. To właśnie w nią wcieli się Aleksandra Szwed. Melisa odwiedzi Karolinę Kazanową (Elżbieta Romanowska) i Seweryna (Mirosław Kropielnicki). Będzie twierdzić, że jest ciotką Bożydara, którego bardzo pragnie poznać.

Sonda
Aleksandra Szwed pasuje do serialu "Pierwsza miłość"?

Pierwsza miłość - kiedy oglądać serial? O której godzinie?

Fani polskiego serialu długo czekali na nowe odcinki Pierwszej miłości. Produkcja bez zmian będzie emitowana od poniedziałku do piątku, o godz. 18:00, na Polsacie. Nowe epizody, ale także powtórki można oglądać online w serwisie Polsat Go.