Tour de France

i

Autor: AP/Associated Press/East News/Daniel Cole Prestiżowy wyścig Tour de France

Tour de France 2022 - transmisja w TV i ONLINE. Kiedy i gdzie oglądać?

2022-06-30 16:36

Tour de France to jedna z najważniejszych imprez dla wszystkich fanów wyścigów kolarskich. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna w telewizji i internecie. Każdy etap od startu do mety, niezrównany komentarz i dodatkowe formaty vlogowe w mediach społecznościowych to wszystko, co czeka widzów. Sprawdź szczegóły transmisji.

Tour de France 2022 - na starcie 109. edycji stanie czterech Polaków: Rafał Majka, Łukasz Owsian, Kamil Gradek i Maciej Bodnar. Od 1 do 24 lipca peleton przejedzie 3349,8 km. Tegoroczna Wielka Pętla wystartuje w Kopenhadze, a zakończy się tradycyjnie na Polach Elizejskich w Paryżu. W trakcie ponad trzech tygodni kolarze odwiedzą również Belgię i Szwajcarię. Z 21 etapów sześć to etapy górskie, sześć płaskie, siedem pagórkowate, a dwa to indywidualna jazda na czas. Faworytami rywalizacji o żółtą koszulkę będą dwaj Słoweńcy: Tadej Pogaczar i Primoż Roglicz. Gdzie oglądać transmisję z zawodów?

ZOBACZ TAKŻE: Mundial 2022 - kiedy Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Katarze?

BENZYNA czy DIESEL. Co się bardziej opłaca? | ESKA XD - Prosto z salonu #51

Tour de France 2022 - transmisja w TV

W Eurosporcie 1 miłośnicy kolarstwa obejrzą każdy etap najbardziej prestiżowego wyścigu świata od startu do mety z komentarzem Tomasza Jarońskiego i Dariusza Baranowskiego. Błyskotliwymi spostrzeżeniami dzielić się będą legendy kolarstwa: Alberto Contador i Bradley Wiggins.

Sonda
Planujesz oglądać Tour de France 2022?

Tour de France 2022 - transmisja ONLINE

Ta sama transmisja, co w Eurosporcie 1, dostępna będzie w Eurosporcie Extra. To kanał dostępny w internecie dla użytkowników serwisu VOD Player.pl. Dodatkowo na Facebooku Eurosportu codziennie publikowane będą krótkie filmy, w których Tomasz Jaroński opowie o najciekawszych, choć nie zawsze oczywistych, atrakcjach turystycznych mijanych przez peleton.