Tour de France 2022 - transmisja w TV i ONLINE. Kiedy i gdzie oglądać?

2022-06-30 16:36 Adrian Rybak
Tour de France
Autor: AP/Associated Press/East News/Daniel Cole Prestiżowy wyścig Tour de France

Tour de France to jedna z najważniejszych imprez dla wszystkich fanów wyścigów kolarskich. Transmisja z wydarzenia będzie dostępna w telewizji i internecie. Każdy etap od startu do mety, niezrównany komentarz i dodatkowe formaty vlogowe w mediach społecznościowych to wszystko, co czeka widzów. Sprawdź szczegóły transmisji.

Tour de France 2022 - na starcie 109. edycji stanie czterech Polaków: Rafał Majka, Łukasz Owsian, Kamil Gradek i Maciej Bodnar. Od 1 do 24 lipca peleton przejedzie 3349,8 km. Tegoroczna Wielka Pętla wystartuje w Kopenhadze, a zakończy się tradycyjnie na Polach Elizejskich w Paryżu. W trakcie ponad trzech tygodni kolarze odwiedzą również Belgię i Szwajcarię. Z 21 etapów sześć to etapy górskie, sześć płaskie, siedem pagórkowate, a dwa to indywidualna jazda na czas. Faworytami rywalizacji o żółtą koszulkę będą dwaj Słoweńcy: Tadej Pogaczar i Primoż Roglicz. Gdzie oglądać transmisję z zawodów?

ZOBACZ TAKŻE: Mundial 2022 - kiedy Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Katarze?

BENZYNA czy DIESEL. Co się bardziej opłaca? | ESKA XD - Prosto z salonu #51

Tour de France 2022 - transmisja w TV

W Eurosporcie 1 miłośnicy kolarstwa obejrzą każdy etap najbardziej prestiżowego wyścigu świata od startu do mety z komentarzem Tomasza Jarońskiego i Dariusza Baranowskiego. Błyskotliwymi spostrzeżeniami dzielić się będą legendy kolarstwa: Alberto Contador i Bradley Wiggins.

Sonda
Planujesz oglądać Tour de France 2022?

Tour de France 2022 - transmisja ONLINE

Ta sama transmisja, co w Eurosporcie 1, dostępna będzie w Eurosporcie Extra. To kanał dostępny w internecie dla użytkowników serwisu VOD Player.pl. Dodatkowo na Facebooku Eurosportu codziennie publikowane będą krótkie filmy, w których Tomasz Jaroński opowie o najciekawszych, choć nie zawsze oczywistych, atrakcjach turystycznych mijanych przez peleton.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE