Topielisko. Klątwa La Llorony

i

Autor: screen youtube.com/user/WarnerBrosPL screen youtube.com

Topielisko. Klątwa La Llorony - nowy horror twórcy Obecności bije rekordy w Stanach. Kiedy premiera w Polsce?

2019-04-23 16:04

Obecność, a zwłaszcza druga część tego horroru, przywróciła modę na tzw. horror sakralny, który obecnie coraz częściej trafia na ekrany kin. James Wan, reżyser, który stoi za sukcesem Obecności, powraca z nową produkcją utrzymaną w bardzo podobnym klimacie. Topielisko. Klątwa La Llorony wszedł już do kin w Stanach Zjednoczonych i wspiął się na sam szczyt box office.

Topielisko. Klątwa La Llorony - kiedy premiera nowego filmu reżysera Obecności? W ciągu trzech dni horror zarobił w USA aż 26,5 mln dolarów, zajmując tym samym pierwsze miejsce w box office. Widzowie zdecydowanie cały czas lubią się bać. Polscy fani horrorów muszą jeszcze chwilę poczekać, aby zobaczyć ten film w kinach. Będzie warto?

Topielisko. Klątwa La Llorony - o czym jest film?

Sama La Llorona - tzw. 'Płaczka' wywodzi się z meksykańskiego folkloru. Legenda głosi, że utopiła swoje własne dzieci, a teraz, jako duch, płacze za nimi, szukając ich w jeziorze. La Llorona ma przynosić nieszczęście ludziom, którzy usłyszą jej wołanie. Spotkanie z tą straszną zjawą czeka pewną kobietę, która będzie musiała zrobić wszystko, aby uchronić przed La Lloroną swoje własne dzieci. Bardzo szybko okaże się, że zjawa nie cofnie się przed niczym.

Topielisko. Klątwa La Llorony - kiedy premiera?

Film ma trafić na ekrany polskich kin 10 maja 2019.

Topielisko. Klątwa La Llorony - zwiastun

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE