Top Model - wszyscy zwycięzcy programu. To oni wygrali w poprzednich edycjach [GALERIA]

2022-10-19 17:51 Adrian Rybak

Top Model to jeden z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Widzowie już od wielu lat mogą oglądać zmagania uczestników, którzy marzą o zrobieniu wielkiej kariery w świecie modelingu. Aktualnie TVN emituje 11. edycję reality show. Pamiętacie, kto wygrał poprzednie? Oto pełna lista zwycięzców.

Top Model to program, który daje uczestnikom niepowtarzalną okazję, aby zaistnieć w świecie mody i modelingu, wziąć udział w nietypowych sesjach zdjęciowych oraz ekstremalnych pokazach mody. To jurorzy w składzie Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Wolińskich wybierają najpiękniejsze kobiety, oraz najprzystojniejszych mężczyzn, którzy mają szansę na wielką karierę. Karierę w tym reality show zaczęło wiele osób, które aktualnie są częścią polskiego show-biznesu. To między innymi Karolina Gilon, Karolina Pisarek czy Klaudia El Dursi. Oni jednak nie sięgnęli po wygraną. Pamiętacie wszystkich zwycięzców programu? Sprawdźcie niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2023 - uczestniczka Top Model reprezentantką Polski? Jej piosenka brzmi jak światowy hit!

DUBIEL vs TROMBA, KASIA WĘSIERSKA NA SIŁOWNI, HITY Z TIKTOKA, UKRYTE LOTNISKA - ESKA XD #059

Top Model - zwycięzcy programu

Oto zwycięzcy wszystkich edycji programu Top Model:

  1. Paulina Papierska
  2. Olga Kaczyńska
  3. Zuza Kołodziejczyk
  4. Osi Ugonoh
  5. Radek Pestka
  6. Patryk Grudowicz
  7. Katarzyna Szklarczyk
  8. Dawid Woskanian
  9. Mikołaj Śmieszek
  10. Dominika Wysocka

Pamiętacie, jak wyglądają? Mamy dla was zdjęcia, które zamieszczamy w galerii niżej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE