Dominika Wysocka - kim jest? Wiek, wzrost, Top Model, waga, rodzice, Instagram, Koszalin, chłopak

2021-11-22 16:29 Adrian Rybak
Dominika Wysocka
Autor: Instagram.com/dominika.wysocka

Dominika Wysocka to jedna z uczestniczek 10. edycji programu Top Model, który można oglądać na antenie TVN. Już 24 listopada 2021 weźmie udział w wielkim finale, gdzie zawalczy o główną nagrodę. Kim jest kandydatka na nową polską supermodelkę? Sprawdź ciekawostki na temat wschodzącej gwiazdy modelingu.

Dominika Wysocka - kim jest? Wiek, wzrost, Top Model, waga, rodzice, Instagram, Koszalin, chłopak to informacje, których internauci najczęściej poszukują na temat uczestniczki programu Top Model 10. To te frazy najczęściej pojawiają się w wyszukiwarce Google, kiedy wpiszemy jej nazwisko. Sprawdź w jednym miejscu najważniejsze informacje na temat początkującej modelki.

Dominika Wysocka - wiek, wzrost, waga

Jak informuje TVN, Dominika Wysocka ma 20 lat. Nie jest jednak znana jej dokładna data urodzenia. Wiadomo też, że Dominika ma 176 centymetrów wzrostu. Nie podano jej wagi.

Dominika Wysocka - Koszalin

Co łączy Dominikę Wysocką z Koszalinem? To pytanie mogą zadawać sobie niektórzy widzowie Top Model. Okazuje się, że Dominika pochodzi właśnie z tego miasta.

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Dominika Wysocka - rodzice

Kim jest najbliższa rodzina Dominiki Wysockiej? Niestety, nie wiadomo nic na ten temat. Wiemy tylko, że mieszkają w Koszalinie, a Dominika wyprowadziła się z domu rodzinnego, aby zamieszkać w Warszawie. Ich relacje są jednak dobre.

Dominika Wysocka - chłopak

To, czy serce finalistki Top Model jest zajęte, z pewnością interesuje wielu panów. Mamy dla nich jednak złą wiadomość. Dominika jakiś czas temu wyznała, że jest w szczęśliwym związku. Nie znamy jednak tożsamości jej partnera.

Dominika Wysocka - Instagram

Dominika Wysocka, podobnie jak zdecydowana większość osób ze świata modelingu oraz gwiazd telewizji, ma konto na Instagramie. Można ją znaleźć pod nazwą dominika.wysocka i obserwuje ją ponad 50 tysięcy osób. Ta liczba z pewnością wkrótce wzrośnie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE