Blanka - Solo

i

Autor: YouTube.com/Warner Music Poland; screen z filmu "Blanka - Solo [Official Music Video]" Blanka pojdzie na Eurowizję 2023?

Eurowizja 2023 - uczestniczka Top Model reprezentantką Polski? Jej piosenka brzmi jak światowy hit!

2022-10-16 9:40

Eurowizja 2023 powoli staje się gorącym tematem! Zaledwie kilka miesięcy temu kibicowaliśmy Krystianowi Ochmanowi, a już ruszyła giełda nazwisk, które chcą reprezentować Polskę w przyszłym roku. Jedną z tych osób ma być była uczestniczka Top Model, która przygotowała prawdziwy hit! Czy to ją zobaczymy w barwach naszego kraju?

Eurowizja 2023 - kto będzie reprezentował Polskę? Preselekcje odbędą się dopiero w lutym, ale już teraz pojawiają się plotki na temat możliwych kandydatów. Okazuje się, że jedną z uczestniczek eliminacji może być Blanka Stajkow, która zyskała popularność dzięki udziałowi w programie Top Model. O jej potencjalnym zgłoszeniu do preselekcji poinformował Dziennik Eurowizyjny, który dodaje, że jej kandydaturą miałaby być niedawno wydana piosenka Solo. Utwór ten dociera do coraz większej publiczności i powoli staje się hitem. Nic dziwnego, ponieważ to przyjemna taneczna piosenka, która przypomina o gorących wakacjach. Niektórzy uważają, że Solo przypomina Liar, hit Camili Cabello. Czy Blanka faktycznie zawalczy o wyjazd na Eurowizję? Przekonamy się wkrótce.

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja 2023 - te gwiazdy chcą reprezentować Polskę! Kto wystąpi w preselekcjach?

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Blanka Stajkow - kim jest?

Blanka Stajkow to 22-letnia dziewczyna z ambicjami. Już od najmłodszych lat marzyła o karierze piosenkarki. Jednak na snuciu planów się nie skończyło. Mając zaledwie 15 lat, wystąpiła w Dzień Dobry TVN z energiczną piosenką Finally. Wydała także własny singiel pt. Gonna Want Me Back. Już wtedy utwór zdobył popularność, a imię Blanki pojawiało się w serwisach plotkarskich. Następnie na chwilę ślad w mediach mainstreamowych po niej zaginął. W tym czasie działała na Instagramie, gdzie w ciągu kilku lat zgromadziła ponad 50 tysięcy obserwujących. Konsekwencji zdecydowanie nie można jej odmówić! To jednak jej nie wystarczało. W końcu postanowiła wrócić do świata show-biznesu.

Sonda
Czy Blanka powinna reprezentować Polskę na Eurowizji 2023?

Eurowizja 2023 - kiedy i gdzie?

Europejska Unia Nadawców poinformowała, że półfinały Eurowizji 2023 odbędą się 9 i 11 maja. Z kolei finał obejrzymy 13 maja. Przyszłoroczna edycja największego konkursu muzycznego na świecie zostanie zorganizowana w Liverpoolu. Imprezę gościć będzie hala widowiskowo-sportowa Echo Arena. Wielka Brytania zorganizuje Eurowizję w zastępstwie za Ukrainę, która wygrała w 2022 roku.