Top Model - jak dziś wyglądają wszyscy zwycięzcy programu? [GALERIA]

2021-08-05 13:30 Ewelina Kulasza
Joanna Krupa - Top Model
Autor: x-news

Top Model to jeden z największych hitów emitowanych na antenie TVN od 2010 roku. Widzowie z edycji na edycję z wielką uwagą śledzą metamorfozy uczestników ale także ich losy, bowiem mieszkając w domu modelek muszą wykonywać przeróżne sesje, trudne pokazy mody i inne zadania, które potrafią wywoływać gorzkie łzy.

Top Model z edycji na edycję wzbudza wśród widzów ogromne emocje. Reality show o modelingu emitowane jest w Polsce od 2010 roku i cieszy się sporym zainteresowaniem. Powód? Oczywiście spektakularne metamorfozy uczestników, ich trudne zadania oraz nietypowe sesje zdjęciowe i pokazy mody. Za nami 9. odsłon kultowego show, które bez żadnego ale otworzyły uczestnikom bramę do świata modelingu i show-biznesu. Teraz wielkimi krokami zbliża się jubileuszowa edycja, której premiera zaplanowana jest na jesień 2021. Wtedy też dowiemy się, kto dostał się do domu modelek i walczy o miano Top Model.

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Top Model - jak dziś wyglądają zwycięzcy programu?

Pamiętacie wszystkich dziewięciu zwycięzców polskiej edycji Top Model? Co dziś robią i jak wyglądają? Możecie być w szoku, ponieważ niektóre osoby nie siedzą już w modelingu. Pierwszą edycję show wygrała Paulina Papierska, która jest teraz szczęśliwą mamą dwójki maluchów i mieszka w Norwegii. Kolejną zwyciężczynią została Olga Kaczyńska, która niedawno stanęła na ślubnym kobiercu i jest lekarzem. Trzecią edycję wygrała Zuza Kołodziejczyk, która prężnie działa w influencerskim i modowym świecie. Następna była Osi Ugono, która dzisiaj zajmuje się dietetyką oraz wciąż modelingiem. Co ciekawe, od piątej edycji miano Top Model uzyskało kilku panów. Radek Pestka działający w social mediach i modelingu, Patryk Grudowicz który również nie stoi w miejscu i działa w branży, ale to jeszcze nie koniec. Siódmą edycję wygrała była dziewczyna Patryka - Kasia Szklarczyk, popularna modelka i influencerka na Instagramie, natomiast dwie kolejne edycje należały ponownie do panów. Ósmą wygrał Dawid Woskanian, który choruje na zespół Tourette'a i nadal spełnia się w modelingu, natomiast dziewiątą odsłonę Top Model wygrał Mikołaj Śmieszek, który śpiewa, działa na Instagramie i nawet zawalczył w oktagonie MMA. Jesteście ciekawi jak dzisiaj wyglądają zwycięzcy Top Model? Obejrzyjcie naszą galerię poniżej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE