Top Model 2022 - uczestnicy nowej edycji ujawnieni? Wszystko przez wpadkę projektanta!

2022-08-11 16:04 Adrian Rybak
Top Model
Autor: Cezary Piwowarski/TVN

Top Model powróci na ekrany już wkrótce i fani programu nie mogą się doczekać nowych odcinków. Wszyscy zadają sobie jedno pytanie: kim będą uczestnicy 11. edycji? Okazuje się, że nie trzeba już dłużej czekać! Projektant mody zaliczył wpadkę i zdradził, kto zawalczy o tytuł Top Model. W tym gronie jest zwycięzca?

Top Model wraca z nową edycją. Po raz jedenasty widzowie TVN-u poznają kandydatów na nową lub nowego Top Model. Wydawałoby się, że na dowiedzenie się, kim są uczestnicy 11. sezonu reality show, musimy poczekać przynajmniej do castingów. Nic bardziej mylnego! Projektant, który był zaangażowany w jedno z zdań w programie, zaliczył niemałą wtopę. Pod koniec lipca Paweł Wegrzyn przedstawił mediom i gościom swoją nową kolekcję i w jego mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie z pokazu. Zapomniał jednak o jednym fakcie. Są na nim uczestnicy 11. edycji Top Model! Kogo widzimy na zamieszczonej fotografii?

ZOBACZ TAKŻE: Osi Ugonoh z Top Model nową uczestniczką Hell's Kitchen. Kiedy premiera programu?

Jak zrobić sylwetkę w 5 minut [FAKE BODY] | ESKA XD - Fit vlog #53

Top Model 2022 - uczestnicy ujawnieni

- W minioną sobotę podczas Gali Międzynarodowego Konkursu OFF Fashion odbył się pokaz kolekcji Haute couture mojej marki Paweł Wegrzyn-fashion. Wśród modelek i modeli na wybiegu można było zobaczyć uczestników tegorocznej edycji programu Top Model - czytamy w opisie zdjęcia zamieszczonego przez projektanta. Zamieszczamy je poniżej. Widzimy na nich twarze nowych gwiazd programu TVN.

Sonda
Będziesz oglądać nową edycję "Top Model"?

Top Model 2022 - kiedy premiera?

Na premierę nowego sezonu programu Top Model nie trzeba długo czekać. 11. edycja reality show pojawi się na antenie TVN-u już jesienią 2022 roku. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany na początku września. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE