Osi Ugonoh z Top Model nową uczestniczką Hell's Kitchen. Kiedy premiera programu?

2022-08-07 13:54
Osi Ugonoh
Autor: AKPA / Screen/Instagram/@hellskitchenpolska Osi Ugonoh dołącza do Piekielnej Kuchni Mateusza Gesslera

Osi Ugonoh weźmie udział w najnowszej edycji Hell's Kitchen. Osi znana jest widzom z programu Top Model, w którym wzięła udział w 2014 roku, gdzie zajęła pierwsze miejsce. Czy w "Piekielnej Kuchni" powiedzie jej się również dobrze? Będziemy mieli okazję sprawdzić to już niebawem.

Osi Ugonoh już niedługo pojawi się na antenie 7. edycji programu Hell's Kitchen, gdzie stanie do rywalizacji o 100 tysięcy złotych oraz pracę w restauracji szefa kuchni. Stawka jest wysoka, a konkurencja poważna. Produkcja programu ogłosiła do tej pory trzech z dziesięciu uczestników, a oprócz Osi, są to: Julia Oleś oraz Igor Łubkowski. Z niecierpliwością czekamy na kolejne nazwiska i premierę programu.

Osi Ugonoh w Hell's Kitchen. Co zaprezentuje modelka?

Osi zaczarowała widzów 4. edycji Top Model, a teraz będzie miała okazję zaimponować jurorom 7. edycji Hell's Kitchen prezentując swoje kulinarne umiejętności. Oceniać będą jedno z najlepszych polskich kucharzy. Gwiazdą programu będzie Mateusz Gessler - restaurator znany z programu MasterChef Junior. A u jego boku staną: Robert Kondziela - szef kuchni w czterech restauracjach Mateusza Gesslera; oraz Bartłomiej Krężel - jeden z pięciu najlepszych kucharzy "Top Chef".

Na oficjalnym profilu Hell's Kitchen, na Instagramie można przeczytać, krótka notkę na temat Osi. Producenci zaprezentowali Osi jako osobę dwóch kultur, dietetyczkę z holistycznym podejściem do zdrowia niezbyt mocnej w kuchni Polskiej. Po takim opisie, jeszcze bardziej jesteśmy ciekawi jej kulinarnego zmysłu i kreatywności jaką zaprezentuje w Piekielnej Kuchni.

Hell's Kitchen 2022 - Kiedy premiera programu?

Pierwszy odcinek Piekielnej Kuchni zobaczymy 31 sierpnia 2022 na antenie Polsatu. W programie nie zabraknie również gwiazd naszego show-biznesu, które będą raczyć się daniami, które wyjdą spod rąk utalentowanych uczestników. W programie zagoszczą: Young Leosia, Grażyna Szapołowska, Jacek Fedorowicz, Janusz Palikot czy Blowek.

Sonda
Będziesz kibicować Osi Ugonoh w programie Hell's Kitchen?
Eska Summer City i wspólna jazda na wrotkach w M1 Radom
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze