Julia Sobczyńska - Top Model, wiek, wzrost, waga, wymiary, partnerka, Instagram

2021-11-22 19:38 LP
Julia Sobczyńska
Autor: Materiały prasowe TVN

10. edycja Top Model pojawiła się jesienią 2021 roku na antenie TVN. Już za nami zmagania do finału, w którym pojawią się trzy dziewczyny - Nicole Akonchong, Dominika Wysocka i Julia Sobczyńska. Ta ostatnia bardzo zaskoczyła jury i ma spore szansę na wygraną.

Julia Sobczyńska - Top Model, wiek, wzrost, waga, partnerka, Instagram. Julia Sobczyńska pojawiła się w nowej edycji "Top Model" i szybko podbiła serca jurorów. Zachwycała swoją urodą, pewnością i ostatecznie dostała się do finałowej trójki. Internauci szukają informacji o uczestniczce programu, więc postanowiliśmy przedstawić wszystkie najważniejsze w jednym miejscu. W sieci możemy przeczytać, że Julia ukończyła liceum w Zduńskiej Woli i zaczęła studiować na Uniwersytecie Łódzkim. Bardzo lubi podróżować, a jej największa pasją jest akwarystyka. Co jeszcze wiemy o Julii Sobczyńskiej?

Julia Sobczyńska - Top Model

Julia Sobczyńska to jedna z uczestniczek telewizyjnego programu "Top Model". Uważa, że ma warunki do bycia modelką i bardzo chce to wykorzystać - dlatego zgłosiła się do programu. Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Kasia Sokołowska bardzo cenią w modelce urodę i ciekawą osobowość. Julia wspomniała, że podczas nagrań brakowało jej odwagi, ale wsparcie partnerki okazało się pomocne.

Julia Sobczyńska - wzrost, waga, wymiary

Wymiary modelki to 83/61/89, a jej wzrost mierzy 177 cm. Julia waży 55 kg.

Sonda
Julia Sobczyńska - jak poradzi sobie w 10. edycji Top Model?

Julia Sobczyńska - partnerka

Na casting przyjechała ze swoją narzeczoną, Judytą, z którą jest od początku 2019 roku. Według Julii, związek z partnerką daje jej poczucie bezpieczeństwa i motywuje do działania w świecie modelingu.

Julia Sobczyńska - wiek

Julia ma 22 lata. Urodziła się w gminie Widawa w powiecie łaskim.

Julia Sobczyńska - Instagram

Modelka aktywnie działa w mediach społecznościowych i można ją śledzić pod nazwą @julia__sobczynska na Instagramie. Na ten moment Julia Sobczyńska ma prawie 30 tyś. obserwujących.

Finał 10. edycji Top Model już w środę 24 listopada, o godz. 21:35.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE