Nicole Akonchong - wiek, wzrost, Top Model, chłopak, waga, Instagram, wymiary

2021-11-24 13:28 kg
Nicole Akonchong
Autor: Bartosz Krupa

Na początku września 2021 roku na ekranach naszych telewizorów miał premierę dziesiąty sezon programu Top Model. Ponownie na castingach pojawiły się piękne kobiety oraz przystojni mężczyźni, którzy marzyli o tym, aby dostać się do domu modelek i modeli. Wśród nich pojawiła się Nicole Akonchong, która od razu skradła serca jurorów: Joanny Krupy, Katarzyny Sokołowskiej, Marcina Tyszki oraz Dawida Wolińskiego. Poznajcie ją bliżej.

Nicole Akonchong - wiek, wzrost, Top Model, chłopak, waga, Instagram, wymiary - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie uczestniczki Top Model. Nicole jest pół-Polką i pół-Kamerunką. Urodziła się we Włoszech i to właśnie tam mieszka i pracuje jako modelka. W 2018 roku została Miss Blumare. Teraz chce spełnić w Polsce marzenie o byciu top modelką. Czego jeszcze nie wiecie o Nicole Akonchong? Sprawdźcie!

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Nicole Akonchong - wiek

Przepiękna uczestniczka Top Model ma 19 lat.

Nicole Akonchong - wzrost

Nicole mierzy 177 cm wzrostu.

Nicole Akonchong - waga

Akonchong waży 58 kg.

Nicole Akonchong - wymiary

Modelka może się pochwalić idealną sylwetką oraz wymiarami - 88/66/90 cm.

Sonda
Czy Nicole Akonchong powinna wygrać Top Model 10?

Nicole Akonchong - chłopak

Nicole nie dzieli się swoim życiem prywatnym, dlatego nie wiadomo, czy ma chłopaka. W programie Top Model widać było jednak, że początkująca modelka wpadła w oko innemu uczestnikowi show - Adamowi. Czy po programie postanowili dać sobie szansę? O tym z pewnością dowiemy się już wkrótce.

Nicole Akonchong - Instagram

Uczestniczka programu TVN ma oczywiście konto na Instagramie - @nicoleakonchong. Wrzuca tam zarówno zdjęcia prywatne, jak i z sesji zdjęciowych.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE