Nicole Akonchong - wiek, wzrost, Top Model, chłopak, waga, Instagram, wymiary

2021-11-24 13:28 kg
Nicole Akonchong
Autor: Bartosz Krupa

Na początku września 2021 roku na ekranach naszych telewizorów miał premierę dziesiąty sezon programu Top Model. Ponownie na castingach pojawiły się piękne kobiety oraz przystojni mężczyźni, którzy marzyli o tym, aby dostać się do domu modelek i modeli. Wśród nich pojawiła się Nicole Akonchong, która od razu skradła serca jurorów: Joanny Krupy, Katarzyny Sokołowskiej, Marcina Tyszki oraz Dawida Wolińskiego. Poznajcie ją bliżej.

Nicole Akonchong - wiek, wzrost, Top Model, chłopak, waga, Instagram, wymiary - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie uczestniczki Top Model. Nicole jest pół-Polką i pół-Kamerunką. Urodziła się we Włoszech i to właśnie tam mieszka i pracuje jako modelka. W 2018 roku została Miss Blumare. Teraz chce spełnić w Polsce marzenie o byciu top modelką. Czego jeszcze nie wiecie o Nicole Akonchong? Sprawdźcie!

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Nicole Akonchong - wiek

Przepiękna uczestniczka Top Model ma 19 lat.

Nicole Akonchong - wzrost

Nicole mierzy 177 cm wzrostu.

Nicole Akonchong - waga

Akonchong waży 58 kg.

Nicole Akonchong - wymiary

Modelka może się pochwalić idealną sylwetką oraz wymiarami - 88/66/90 cm.

Sonda
Czy Nicole Akonchong powinna wygrać Top Model 10?

Nicole Akonchong - chłopak

Nicole nie dzieli się swoim życiem prywatnym, dlatego nie wiadomo, czy ma chłopaka. W programie Top Model widać było jednak, że początkująca modelka wpadła w oko innemu uczestnikowi show - Adamowi. Czy po programie postanowili dać sobie szansę? O tym z pewnością dowiemy się już wkrótce.

Nicole Akonchong - Instagram

Uczestniczka programu TVN ma oczywiście konto na Instagramie - @nicoleakonchong. Wrzuca tam zarówno zdjęcia prywatne, jak i z sesji zdjęciowych.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE