Top Model 2020 - Dominik Bereżański. Kim jest pierwszy uczestnik, który otrzymał srebrny bilet?

2020-06-29 19:24 kg
Top Model
Autor: TVN/Piotr Filutowski

Wielkimi krokami zbliża się kolejna, dziewiąta już edycja Top Model. Po raz kolejny w jury zasiądą: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński oraz Marcin Tyszka. To właśnie oni zadecydują, kto ma największe predyspozycje do bycia modelką i modelem. W nowej edycji w wyborze uczestników biorą również udział widzowie. Spośród nadesłanych do programu zgłoszeń, wybrali oni kandydata, który jest ich faworytem. Kim jest Dominik Bereżański, którzy otrzymał srebrny bilet?

Top Model 2020 - Dominik Bereżański. Kim jest pierwszy uczestnik, który otrzymał srebrny bilet? Na ten moment czekali wszyscy fani programu Top Model. W jesiennej ramówce stacji TVN premierę będzie mieć dziewiąta edycja show. Udział w niej mogą wziąć wszystkie osoby w wieku 18 i więcej lat, które mierzą minimum 160 centymetrów wzrostu. Do show mogą się również zgłosić osoby powyżej 16 roku życia, ale muszą mieć pisemną zgodę prawnego opiekuna.

Top Model 2020: Dominik Bereżański - kim jest?

W nadchodzącej edycji Top Model nie mogło zabraknąć niespodzianek. Po raz kolejny jurorzy będą mogli wręczyć złoty bilet, który zapewni uczestnikowi pewne miejsce w domu modelek i modeli, bez udziału w etapie bootcampu. Po raz pierwszy natomiast wręczono srebrny bilet. To widzowie mieli wpływ na to, kto trafi bezpośrednio do etapu bootcampu, bez udziału w oficjalnym castingu przed jurorami. Pierwszy srebrny bilet w historii Top Model zgarnął Dominik Bereżański.

Dominik ma 21 lat i mieszka w Słupsku. Od zawsze marzył o tym, aby być modelem, dlatego postanowił zgłosić się na internetowy casting do Top Model. Pierwszy uczestnik nadchodzącej edycji bardzo aktywnie działa na Tik Toku. Poniżej znajdziecie jego zdjęcia.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#polishboy#unfollow 💛 Post udostępniony przez Dominik Berezanski (@dominikberezansky)
Oni znikną z "M jak miłość"! Wielkie zmiany w serialu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE