Fame czy shame - nowy program Player Original. Wśród uczestników Michał Gała z Top Model

2020-06-16 12:03 kg
Michał Gała
Autor: TVN/Piotr Filutowski

Już wkrótce premierę będzie mieć nowy program Player Original - Fame czy shame. Udział w nim wezmą celebryci młodego pokolenia, którzy na kilka tygodni zamieszkają razem w willi, w podwarszawskiej miejscowości. Każdego dnia dostawać będą kolejne zadania, których wykonanie będzie przybliżać ich do zwycięstwa. Zwycięzcę wybiorą widzowie, podczas wielkiego finału. Sprawdźcie szczegóły nowego programu.

Fame czy shame - nowy program Player Original. Wśród uczestników Michał Gała z Top Model. Historia programu Top Model udowadnia, że show otwiera drzwi do kariery. Karolina Pisarek od lat spełnia się w świecie modelingu, Karolina Gilon prowadzi kolejne programy telewizyjne, Aleksandra Żuraw prowadzi swój kanał na YouTube oraz posiada kilka własnych marek, natomiast Michał Gała - uczestnik ósmej edycji show, brał udział w projekcie Team X, a już wkrótce wystąpi w programie Fame czy shame.

Fame czy shame - o co chodzi w programie?

W Fame czy shame udział bierze 10 celebrytów młodego pokolenia - influencerzy znani z YouTube, Instagrama czy też TikToka, a wśród nich między innymi Michał Gała z Top Model, Filip Zabielski, Łukasz Blondino Książkiewicz oraz Marta Rentel. Przez osiem tygodni będą oni mieszkać razem w domu zlokalizowanym w Konstancinie-Jeziornie. Każdego dnia będą stawać przed nowymi wyzwaniami, których wynik zdecyduje, kto spędzi kolejny dzień w grupie 'fame' i będzie otoczony luksusami, a kto spędzi ten czas w grupie 'shame', pozbawiony wygód.

Aby nie było zbyt łatwo, wykonywanie kolejnych zadań będą utrudniać goście - osobowości telewizji oraz mediów. Osoba, która zgarnie za wszystkie zadania najwięcej punktów, będzie miała szansę zgarnąć nagrodę główną, która pozostaje tajemnicą. Uczestnicy programu Fame czy shame nie zostaną odcięci od świata zewnętrznego, dzięki czemu będą mogli opuszczać willę.

Nowe show Player Original będzie się składać zarówno z transmisji na żywo z domu, jak i z materiałów montowanych. Premiera programu w Player.pl odbędzie się już w czwartek, 25 czerwca 2020 roku.

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Natalia znajdzie nową miłość? Maria Dejmek pokazuje biust na planie serialu!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE