Top Model

i

Autor: Piotr Mizerski / TVN

Top Model 11 - uczestniczka wybuchła płaczem! Joanna Krupa ZŁAMAŁA zasady programu?

2022-11-24 16:45

Top Model 11 powoli zbliża się do wielkiego finału. W grze pozostali już tylko najlepsi uczestnicy, który walczą o udział w ostatecznym pokazie na żywo. W odcinku wyemitowanym 23.11.2022 doszło do pewnej sytuacji, która oburzyła internautów. Uczestniczka zaczęła płakać, a Joanna Krupa miała złamać regulamin.

Top Model 11 wywołuje wiele emocji zarówno wśród uczestników show, jak i wśród widzów. Nie zabrakło ich w ćwierćfinałowym odcinku, który stacja TVN wyemitowała 23 listopada 2022. Wszystko za sprawą pewnej decyzji Joanny Krupy, która według większości internautów była złamaniem regulaminu programu. W aktualnych odcinkach uczestnicy przebywają na Fashion Weeku w RPA. Sukcesu nie odniosła tam Michalina Wojciechowska, której udało się wygrać tylko jeden casting do udziału w programie. Musiała odpaść z programu, ale z tą decyzją nie zgadzała się Joanna Krupa. Już po eliminacji prowadząca postanowiła przywrócić Michalinę. To pierwsza taka sytuacja w historii!

ZOBACZ TAKŻE: Top Model - wszyscy zwycięzcy programu. To oni wygrali w poprzednich edycjach [GALERIA]

FIT BURGER DRWALA, MOVE FEDERATION, HITY SKOCZKÓW, FURY PIŁKARZY | ESKA XD #062

Top Model 11 - skandal po przywróceniu Michaliny

Do tej pory jedyną osobą, która mogła przywracać uczestników po eliminacji był Michał Piróg. Mógł tego dokonać jeden raz w każdej edycji. Tym razem zdecydowała się na to również Joanna Krupa. Michalina nie mogła uwierzyć, co się stało i zalała się łzami wzruszenia. Z pomysłem Krupy nie zgadzają się jednak internauci. Z pewnością nie pomaga również fakt, że Wojciechowska nie cieszy się dużą sympatią widzów. Nie ma jednak wątpliwości, że to jedna z głównych postaci 11. edycji programu. Kłótnie z innymi uczestnikami, romans z Maćkiem i kontrowersyjne komentarze - tak można byłoby zdefiniować jej udział w Top Model. Mimo tego Michalina jest jedną z faworytek jurorów i niewykluczone, że znajdzie się w wielkim finale. 

Sonda
Czy zgadzacie się z decyzją Joanny Krupy o przywróceniu Michaliny?