Tomasz Kammel

i

Autor: AKPA

programy

Tomasz Kammel ponownie w TVP! Wystąpi w programie na żywo

2024-04-24 9:11

Kilka miesięcy temu Telewizja Polska przeszła ogromne zmiany, w wyniku których z pracą pożegnało się wiele osób. To właśnie wtedy z Pytania na śniadanie odeszli między innymi Ida Nowakowska, Aleksander Sikora czy też Tomasz Kammel. Okazuje się jednak, że już wkrótce Tomasz Kammel ponownie wystąpi w programie na żywo w publicznej telewizji. Sprawdźcie szczegóły.

Tomasz Kammel od lat związany był z Telewizją Polską. Widzowie mieli okazję oglądać go w Pytaniu na śniadanie, The Voice of Poland, Dance Dance Dance czy też The Voice Senior. Dodatkowo dziennikarz prowadził najważniejsze wydarzenia na żywo i mógł pochwalić się ogromną sympatią ze strony widzów. Kilka miesięcy temu publiczna stacja przeszła prawdziwą rewolucję, a Kammel zniknął z jej anteny. Mimo zmian w TVP, ze względu na popularność The Voice Kids, stacja postanowiła wyemitować nagrane wcześniej odcinki siódmej odsłony muzycznego show. Nadal nie było jednak pewne, czy w odcinku na żywo pojawią się Kammel oraz Nowakowska, którzy występują w roli prowadzących show. 

Zapłakana Natasza Urbańska w The Voice Kids: - "Muszę wyjść." Wideo

Tomasz Kammel w TVP

Pod koniec lutego 2024 roku wystartowała siódma edycja The Voice Kids. Po raz kolejny w show pojawili się niezwykle utalentowani młodzi wokaliści, którzy marzą o tym, by zaistnieć na polskim rynku muzycznym. Występy uczestników ocenia jury w składzie: Cleo, Natasza Urbańska oraz Tomson i Baron. W roli prowadzących świetnie sprawdzają się z kolei Ida Nowakowska oraz Tomasz Kammel. Dotychczasowe odcinki programu były nagrywane kilka miesięcy temu, zanim doszło do tak potężnych zmian w Telewizji Polskiej. 

Widzowie zastanawiali się więc, czy podczas finału, który odbywać się będzie na żywo, ponownie pojawią się Kammel i Nowakowska. Ku uciesze fanów, ostatni i zarazem najważniejszy odcinek The Voice Kids, którego emisja już 27 kwietnia, poprowadzi ukochany duet prowadzących. Najpewniej jednak zabraknie ich w nowych edycjach programu. Jak na razie nie wiadomo, kto zajmie ich miejsce.