gwiazdy

Wzdychały do niego miliony kobiet. Jak na przestrzeni lat zmieniał się Maciej Zakościelny?

2024-04-24 9:06

Jeszcze kilka lat temu komedie romantyczne z jego udziałem cieszyły się ogromną popularnością i przyciągały do kin miliony kobiet, które wzdychały do przystojnego aktora. Maciej Zakościelny, bo o nim mowa, należy do grona najprzystojniejszych, polskich aktorów i wcale nas to nie dziwi! Sprawdźcie, jak na przestrzeni lat zmieniał się gwiazdor.

Maciej Zakościelny zadebiutował ponad 20 lat temu, rolą Marka Bednarka w serialu Plebania. W latach 2004-2008 aktor występował w serialu Kryminalni i dał się poznać szerszej publiczności. To jednak główna rola w filmie Tylko mnie kochaj, w którym wcielił się w Michała, przyniosła mu ogromną popularność oraz sympatię milionów widzów w całej Polsce. Po wielkim sukcesie komedii romantycznej w reżyserii Ryszarda Zatorskiego, Zakościelny zagrał jeszcze w filmach: Dlaczego nie!, Nightwatching, Serce na dłoni, Listy do M. 2, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Po prostu przyjaźń, Dywizjon 303. Historia prawdziwa, I’ll Find You, 1800 gramów, Miszmasz, czyli kogel-mogel 3, Jak zostać gwiazdą? oraz Koniec świata, czyli kogel-mogel 4.

Maciej Zakościelny zdradził nam jakim jest ojcem

Jak na przestrzeni lat zmieniał się Maciej Zakościelny?

Przystojny aktor ma również na koncie role w popularnych serialach telewizyjnych. Widzowie mieli okazję oglądać go w takich produkcjach jak: Plebania, Na dobre i na złe, Samo życie, Sfora, Stara baśń, Kryminalni, Czas honoru, Reguły gry, Prawo Agaty, Strażacy, Diagnoza oraz Rysa. Prywatnie aktor od 2014 roku był związany z modelką Pauliną Wyką, z którą doczekał się dwóch synów - Borysa oraz Aleksa. Na początku 2024 roku Zakościelny oficjalnie potwierdził krążące plotki o ich rozstaniu. Oprócz tego, że gwiazdor spełnia się aktorsko, od lat związany jest również z muzyką. Jest absolwentem szkoły muzycznej i do dziś gra na wielu instrumentach, śpiewa oraz koncertuje. Jak na przestrzeni lat zmieniał się przystojny aktor? Zapraszamy do galerii poniżej!