Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One: ZWIASTUN

i

Autor: materiały prasowe Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One: ZWIASTUN

Tom Cruise powraca w kolejnej ikonicznej roli: zobaczcie ZWIASTUN Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One

2022-05-24 12:57

"Mission: Impossible 7", o oficjalnym tytule "Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One", doczekało się wreszcie oficjalnego zwiastuna. Kiedy premiera wyczekiwanego filmu z Tomem Cruise'em w roli głównej i co w nim zobaczymy?

"Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One" to już siódma odsłona widowiskowej serii, w której Tom Cruise daje popis swoich kaskaderskich umiejętności. Film (wreszcie) doczekał się pierwszego zwiastuna, w którym widzimy nie tylko dobrze znane nam twarze, ale także zupełnie nowych bohaterów. Zobaczcie sami.

Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One: O CZYM BĘDZIE FILM?

Choć studio Paramount Pictures nie podzieliło się jeszcze z nami oficjalnym opisem fabuły, dzięki zwiastunowi wiemy, że na ekranie ponownie zawitają Tom Cruise w roli Ethana Hunta, a także Vanessa Kirby jako Biała Wdowa, Rebecca Ferguson jako Ilsa, Simon Pegg jako Benji Dunn oraz Henry Czerny, którego poznaliśmy przed laty jako Eugene'a Kittridge'a. Nie zabraknie też nowych bohaterów - zapowiedź dała nam pierwsze spojrzenie na postacie, w które wcielają się Hayley Atwell, Pom Klementieff (obie doskonale znane fanom Marvela), Indira Varma (gwiazda "Gry o tron") oraz Esai Morales ("Ozark"), który będzie głównym antagonistą "Mission: Impossible 7".

ZOBACZ TAKŻE: "Thor: Miłość i grom" w nowym ZWIATSUNIE! Jest Natalie Portman jako Thor i rubaszny humor. Kiedy premiera?

Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One: ZWIASTUN

Oficjalny zwiastun filmu "Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One" prezentuje się następująco:

Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One: KIEDY PREMIERA?

"Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One" zadebiutuje na ekranach kin 14 lipca 2023 roku. Kolejna (i potencjalnie finałowa) odsłona ukaże się zaś rok później - 28 czerwca 2024 roku. 

ZOBACZ TAKŻE: Filmy akcji - najlepsze filmy, które trzymają w napięciu. Absolutny TOP 10

Sonda
Lubisz serię M:I z Tomem Cruisem?